Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a barátnőmet a továbbtanulásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy nagyon féltem a barátnőmet és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Félek, hogy rámásznak, akarata ellenére és én nem tudom megvédeni, vagy, hogy elrabolják, vagy megerőszakolják. Szóval féltem na. És bevallom őszintén, egy kicsit attól is félek, hogy ott talál magának egy jobb srácot és elhagy majd miatta vagy megcsal vele. Nap mint nap ezen agyalok és már nagyon *zar. Szeretném lebeszélni erről az egész továbbtanulási marhaságról. Majd továbbtanul velem és akkor újra együtt leszünk napközben is, mint a középsuliban. Arra kérlek titeket, hogy segítsetek abban, hogy mondjam ezeket meg neki. PLS!!


2010. okt. 12. 18:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
meg ne haragudj de ha nekem ezt mondaná a párom h ne tanulj tovább mert mivan ha összejössz egy másik palival hát kb leszarnám akármennyire szeretlek... neked nem fontos az h ő mit akar? ez a kapcsolat régen rossz ha ezen agyalsz... bizalom nuku... pff...
2010. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
mért akarnád lebeszélni a továbbtanulsáról?????! nehogy már te dönts helyette!! te a saját dolgoddal foglalkozz! majomúrfi! megértem, hogy félsz, hogy talál új pasit, de nem te tehetsz róla, hogy vannak nálad jobb pasik is!!!!
2010. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Na elmész a ..csába...Nehogy már kitaláld,hogy a barátnőd miattad dobjon félre mindent!Jó nagy önző állat vagy!
2010. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
+első faja vagy:D
2010. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
visszafognád a tanulásban csak mert te félted?! és ott már gáz van ha nem bízol benne, hidd el nem lesz semmi baja sok lány jár egyetemre.különben is azt tesz amit akar ilyen dologban ne fogd már vissza.
2010. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Ne beszéld le. Egyfelől ez nem Amerika, hogy csak úgy elrabolgatják az egyetemistákat, másfelől ha meg otthagy téged egy jobb srác miatt, akkor nem is szeret igazán.

"továbbtanulási marhaság"? Komolyan, amúgy te hány éves vagy?

2010. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

én is egyetemista lány vagyok, valóban naponta elrabolnak és megerőszakolnak...

(ne legyél hülye)

2010. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Persze, nem amerika bláblá...de akkor is. Annyira annyira gyönyörű lány, hogy az nem igaz és ebben az elkorcsult világban már bármi megtörténhet. Ráadásul az én családom és az ő családja is elég jól áll anyagilag, tehát nem egy ok lenne az elrablásra...:S Tudom, hogy viccesen hangzanak ezek a dolgok, de ha elveszíteném, akkor én abba belehalnék. :S
2010. okt. 12. 18:48
 9/33 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



Ez is te vagy? Akár igen akár nem, ott megtalálod a választ jó hosszan taglalva...

2010. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
első,egyet értek veled!!!
2010. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!