Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarázza már el valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza már el valaki nekem, mert nem értem? Főleg lányok!

Figyelt kérdés
Miért van az ha a pártok heti rendszerességgel találkozik a barátaival akkor már nem is foglalkozik a párjával? Olvastam egy hasonló kérdést ahol a lány épp erről panaszkodott. Nem értem ezt lehet én vagyok a h.ülye, de ezt mit befolyásol. Ezt a baráti társaságomban is tapasztalom, illetve a volt barátnőknél sűrűn ez volt a probléma szerintük.
2010. okt. 12. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Már leírták... a barátnővel általában nem lehet inni,szívni,hülyülni stb.
2010. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom férfi vagyok én is csak, mért akadnak ezen annyira ki? Mert mikor megkérdeztem őket akkor még én voltam az érzéketlen f*sz
2010. okt. 12. 17:05
 3/6 nagyviri ***** válasza:

Minden a gyakoriságon múlik. Ha a pasi a haverjaival tölt a heti 7 estéből 5-öt, 1-et a csajjal, 1-et pihen, akkor persze, hogy morcos lesz a csaj. Az se fog jó esni neki, ha csak hetente 1-2 szabad estéje van, és azt is inkább a haverokkal tölti. Ha viszont heti 4-5 estét tölt a barátnőjével és 1-2-őt a haverokkal, akkor lehet a csajszinak ajánlani, hogy Ő is ekkora időzitse a csajos programjait, ahelyett, hogy otthon duzzogna...

Az én baráti körömben ebből sosem volt probléma.

2010. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk se lenne, mert ők is ott szoktak lenni az esete 90%, de csak mert biztosan rosszat teszünk, de nem is érdekelne senkit, hogy ott vannak. Csak mikor nincs kedvük akkor a párjuknak se legyen kedve. Nálam meg még az volt a probléma, hogy dolgozom, meló után irány az edzőterem heti 3szor-4szer és akkor még hétvégén meg a barátaimmal vagyok.Ez csak egy szombat estét jelent.
2010. okt. 12. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Képzeld, nálunk is a helyzet. Egyszerűen elhanyagolva érzem magam, mert nem igaz, hogy egy perc szabad ideje sincs rám. Szerinted az normális,ha 2 hetente találkozunk? És ha találkozunk akkor is a barátairól meg a BARÁTNŐIről mesél? és az fer, hogy kisírom érte a két szemem, miközben ő jól szórakozik? áhh...


Amúgy, meg törődj a pároddal, és légy vele sokkal többet, mert volt már olyan eset, ahol a hanyagolás miatt mentünk szént...

2010. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem most nincs barátnőm, most nyugalomra van szükségem. De viszont én nem kéthetente találkozgattam a barátnőimmel heti 2 alkalom minimum mindig meg volt de azért több is volt. Attól függően mikor dolgoztam. Az hogy heti egyszer a barátokkal vagyok attól még nem hanyagolom, a barátnő is jöhet azzal sincs gond, de ha neki nincs kedve attól még nekem lehet, és el is megyek.
2010. okt. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!