Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár kérdés az önmegtartóztatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár kérdés az önmegtartóztatásról? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Pár kérdésem lenne elsősorban párokhoz, akik hasonlóan gondolkoznak.

Lassan 1 éve járunk a barátnőmmel és mind ketten vallásosak vagyunk. Eldöntöttük, hogy nem fekszünk még le egymással nagyon sokáig, de az is lehet, hogy a házasságig. Azt szeretném megkérdezni,

hogy vannak-e még hozzánk hasonló gondolkodású párok, és ők hogyan oldják ezt meg, vagy milyen tippjeik, trükkjeik vannak ennek elkerülése végett :) köszi


2010. okt. 12. 16:26
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Az biztos, hogy azért nem ártana kipróbálni magatokat a szex terén.Mert találkoztam már olyanokkal, akik nagyon jól kijöttek egymással, nagy szerelem meg rózsaszín köd és, amikor előszőr voltak együtt kiderült, hogy a szex nem is olyan jó egymással.Sajnos egy párkapcsolatban elég nagy szerepe van a szexnek.


De ezt nektek kell eldönteni!Csak véleményt tudunk adni, segítséget nem.


23N

2010. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Azt mondják, hogy egy bizonyos holdpontot kell átlépni és utáni normális lesz az önmegtartóztatás. Én is keresztény vagyok és most kezdtem el komolyan venni ezt. Mondjuk ha lenne párom nyilván arra törekednék, hogy a lehető leghamarabb összeházasodjak mert semmi értelme a felesleges megfeszítésnek és időhúzásnak. Soo szerintem ha kell böjtölj, és kérd az Úr tanácsát erről! Meg fogod kapni.

Én arra vagyok kíváncsi, hogy meddig bírom magamban tartani, nem fogom-e összekoszolni az ágyam :D

2013. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!