Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár kérdés az önmegtartóztatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár kérdés az önmegtartóztatásról? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Pár kérdésem lenne elsősorban párokhoz, akik hasonlóan gondolkoznak.

Lassan 1 éve járunk a barátnőmmel és mind ketten vallásosak vagyunk. Eldöntöttük, hogy nem fekszünk még le egymással nagyon sokáig, de az is lehet, hogy a házasságig. Azt szeretném megkérdezni,

hogy vannak-e még hozzánk hasonló gondolkodású párok, és ők hogyan oldják ezt meg, vagy milyen tippjeik, trükkjeik vannak ennek elkerülése végett :) köszi


2010. okt. 12. 16:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hajjaj... rossz fórumra jöttél, félő, hogy itt egy óra alatt kapsz 20 kritikát emiatt. :)

Személyes véleményem: a szex nem helyettesíthető és nem pótolható.

2010. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én mély ateista vagyok, így ilyenre gondolni sem gondoltam soha... Sztem az élet legszebb részét hagyjátok ki ezzel. De ti tudjátok.
2010. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem jöttem rossz fórumba gondolom ,hogy sok kritikát fogok kapni, de lehet értékes választ is írnak.:)
2010. okt. 12. 16:31
 4/22 A kérdező kommentje:
"Eldöntöttük, hogy nem fekszünk még le egymással nagyon sokáig, de az is lehet, hogy a házasságig." Nem hagyjuk ki az életünkből.
2010. okt. 12. 16:32
 5/22 anonim ***** válasza:
hokizz
2010. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hmm miért kerülnéd el most komolyan :P [ mellesleg ha isten azt akarná h ne szeretkezzetek a házasságig akkor a nőnél lenne a ... mielőtt elveszed v vmi:P] de amúgy: ha csak azt kötöttétek ki hogy nem szexeltek a leg nyilvánvalóbb értelemben akkor van jó pár megoldás ami segít :P kapásbol lehet petting orál v akármi :P ha ez se akkor huhuuu XD nem tudom az 1 kifejezés módja a szeretetnek :P [v annak h be piáltál és ezért jó nőnek találod XD] ez esetben még mindig fent áll hogy segíts magadon és isten is megsegít:P lévén h vallásos v sztem a kövi ötlet ki veri a biztosítékot: vidi kamera :P bnőd segít magán ... :P érted :P 1x volt rá példa XD eszméletlen baró XD mondjuk az a helyzet h utána kb rögtön neki ugrottam szal nem igazán önmegtartóztató XD a már előbb felsoroltakon kivül is lehet még sok mindent csinálni 1más társaságába már ha feltételezzük h csak a szó szerinti szex a tilos:P ha kamerán nézheted miért ne nézhetnéd élőbe v miért ne segíthetnél be neki :P


18F

2010. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
megint én :P előző hszelő mégis melyik verziót döntöttétek el? a full 0 v a kicsit megengedőbbet ?:P hátha ki tok találni vmit :P
2010. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

amúgy én is ateista vok de a probléma érdekes:P


még mindig 18F

2010. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha a vallás csak a házasság előtti szexuális életet tiltja, azaz magát a közösülést, akkor pettingeljetek. Lehet csókolózni, simogatni egymást, kölcsönösen örömet szerezni, de az még nem lefekvés. :) Szeressétek egymást, ne aggódjatok.
2010. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Igaza van a 16:28-as válaszolónak.... nagyon szép (azért írom így mert én is a párommal lassan 1 éve voltunk együtt amikor lefeküdtünk először,és el sem lehet mondani,hogy milyen érzés volt ,elveszteni a szüzességemet egy olyan pasival akivel mindennél jobban szeretjük egymást) felemelő... egyszóval fantasztikus volt.


Elég nehéz szerintem megálni egy fiatal párnak azt,hogy ne legyenek úgy együtt,de ti tudjátok...

Amúgy hány évesek vagytok ha megkérdezhetem? :)

17L

2010. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!