Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év korkülönbség szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség szerintetek gáz? 21 vok bnőm 15. Most jöttünk össze nem rég.

Figyelt kérdés
Amúgy azrét érdkeel, emrt egy nyomorék ismerősöm benyögte: pedofil vok... és ha ilyen vélemény van, nem tom... szal nem tom... még nem votl ekkora korkülönbséggel barátnőm. Persze siemrősiem között van ennél jóval nagyobb korkülönbség is, de azért akkor is érdekel:)
2010. okt. 12. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1., Lehet, hogy más világ van, de ha 15 lesz a lányom nem fogom elengedni 21 éves fiúkkal, mert azok meg_akarják_dugni. Lehet, hogy nem 3 nap után de egy idő után biztos, ha törik ha szakad. Nem fognak mellette várni mondjuk fél-egy évet.

Arról nem is beszélve, hogy mi közös van egy 15 éves lányban és egy 21 éves fiúban? Egy 15 éves lány legnagyobb gondja, hogy mit vegyen fel másnap vagy hogyan sminkelje ki magát. Egy 21 éves férfinak már illene a jövőjét kialakítani vagy munkával, vagy továbbtanulással de leginkább mindkettővel. Hogyan is lehetne a kettőtök igényeit összerakni?

Ha a lány bóklászni akar iskola után a városban, a parkban, szombaton dettó, vagy mozizni vagy mittudomén mit csinálnak a tizenévesek manapság de neked dolgozni / vizsgára készülni kéne akkor mi lesz? A lánytól abnormális lenne felnőtt viselkedést elvárni, hiszen még gyerek, a férfi pedig ha ezért nem teszi a kötelességét akkor egy semmirekellő alak. Egyik se jó, ezt beláthatod te is.


2., Nem kell kocsmapult alá innia magát senkinek, de egy-egy sör a fiúknak, egy-egy koktél vagy bor a lányoknak belefér és ideális is egy kellemes estéhez és szórakozáshoz. Nincs azzal semmi baj, ha valaki nem iszik, de az emberek többsége szeret 1-1 pohár finomságot felhörpinteni. Különbség van a kettő között, hogy öntudatlanná iszod magad vagy kellemesen oldod a hangulatot


3., Akkor miért kell? Azért mert csinos? Az majdnem ugyan az.

Azért, mert okos? Ha 15 évesen a felnőtt fejedhez képest okosabb az nagy baj...

Azért, mert rengeteg közös témátok van? LSD. első része az írásomnak.


biztosan van 100-ból egy kivétel, ahol ilyenkor nem akadály a korkülönbség, mert a lány nagyon érett, a fiú meg tök éretlen, de ez 100-ból egy.

2010. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Na az ezelőtti kommentelőnek:

Képzeld egyetemre járok, sőt mellett dolgozom is (sajna minden nap nem lehet mert ütköznének óráimmal, de hetente 2-3 nap megy) Valahogy hétvégén meg mindig rátudok érni, eddig is ráértem minden hétvégén oda mászkálni ahova akartam, meg most is ráfogok, és mégis át tudtam menni a vizsgákon... Ja és nem szüleim pénzéből élősködöm ez meg a másik, azt költöm el, ami kapok öszöntdíjba, emga mit keresek diák munkával, lehet saját családodban nem ezt iylent taapsztaltál, de ez van... 2. Ja ihat? csak akkor nem, ha 21 a barátja, fiatalabb melett már ihat vagy mi? am képzeld nem iszik:) 3. Jajj bocsi, tudom az elmúlt 50 évben hülyén hangzik, hoyg nekem nem a szex az első egy lánynál,d e előtte évezredekig votl erkölcsi értékük az embereknek, sztem mégis több mint ez az 50 év liberalista szar. És képzeld rengeteg közös témánk van:) És pont sok dologról egyformán gondolkodunk... és hidd el, sok 15-16 éves kúrva művelt már egyes tereken, és értelmes dolgokról is lehet beszélgetni

Szal ennyi

2010. okt. 12. 21:22
 13/19 anonim ***** válasza:

A "kúrva művelt" szóösszetételnél már azt is kétségbevontam, hogy érettségid van, nemhogy felsőoktatási intézmény hallgatója vagy....


A többihez nincs sok hozzáfűznivalóm, szövegértelmezés elégtelen, funkcionális analfabétizmus ötös.


Azon meg már meg sem lepődöm, hogyha valami nem tetszik akkor értelmetlen dolgokat dobálsz össze véletlenszerűen és megjegyzéseket teszel a családomra.


Ellenben van egy jó hírem:

Az értelmi szinted alapján minden kétséget kizáróan összeilletek a 15 éves hölgyeménnyel, úgyhogy hajrá szerelem :)

2010. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeretitek egymást semmi baj sem lehet.

Van akinek összejön nagyobb korkülönbséggel. Lehet, hogy nektek is összejön. :)

2010. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves 21:39!

Tudod, mindenki magából indul ki:) Biztos családodban sok a mihaszna dologtalan. Amúgy meg aki hüyleségeket hord össze az te vagy... ennyi.. Mást inkább nem is irok, eléggé minősítetted magad már eddig is...

Amúgy meg Ausztirában például 16 éves kortól szavazhatnak az "éretlen" fiatalok...

2010. okt. 12. 22:28
 16/19 anonim ***** válasza:

- Nincs a családomban egy "mihaszna dologtalan" sem, mindenki kivétel nélkül diplomás, dolgozik a szakmájában, nem "büfé szakon"

- Ha valakinek nincs észérve és támad az hadd ne mondjam minek a jele...

- Ausztráliában 21 a felnőtt korhatár, még egy doboz cigarettát vagy egy sört sem vehet annál fiatalabb, ahogy ez így van minden Angol anyanyelvű országban. Ezért erősen kétlem, hogy 16 évesen lehetne elnökre szavazni. Jogosítványt, na azt lehet szerezni!

2010. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Pedig lehet, két-három éve vitték le a korhatárt. Pont ezért kapott annyi szavazatot a Jörg Haider vezette Szabadság Párt
2010. okt. 13. 07:50
 18/19 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat meg köszönöm amúgy:)
2010. okt. 13. 07:51
 19/19 anonim válasza:
Köztem és a párom között 8 és fél év van.Nyilván egy kapcsolat elején nagyobb korkülönbségnél fordulnak elő viták, de azok egy egykorú párnál is ugyanúgy előfordulnak.Az biztos, hogy az idősebb alakít a fiatalabbon vmennyire.Szerintem 6 év nem sok...
2010. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!