Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év korkülönbség szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség szerintetek gáz? 21 vok bnőm 15. Most jöttünk össze nem rég.

Figyelt kérdés
Amúgy azrét érdkeel, emrt egy nyomorék ismerősöm benyögte: pedofil vok... és ha ilyen vélemény van, nem tom... szal nem tom... még nem votl ekkora korkülönbséggel barátnőm. Persze siemrősiem között van ennél jóval nagyobb korkülönbség is, de azért akkor is érdekel:)
2010. okt. 12. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem agyilag kb. te is ott állsz szóval no para...
2010. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 rozika10 ***** válasza:
Szerintem egyáltalán!!!kb a te szinteden van!vagy is te vagy az övén szval érted!!!Én 16 voltam mikor a pasim 30 ugyhogy no para!!Cukik lehettek!
2010. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jogilag nem gáz. Más kérdés, hogy mennyi a közös bennetek.
2010. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
sztem szard le ki mit mond, ha neked bejön akkor nincs gond, én 22leszek nemsokára, a barátnőm 16, és nem érdekel, mert szeretjük egymást
2010. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat:)
2010. okt. 12. 15:04
 6/19 anonim ***** válasza:
te vagy az bálint?:D
2010. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves lányka egy kis csitri, éretlen egy komoly kapcsolatra érzelmileg, fizikailag és el sem tudom képzelni, hogy engem 21 évesen egy 15 éves lány le tudott volna kötni, mivel kizárt, hogy közös az érdeklődési körünk...


Majd ha bulizni akartok menni akkor 10-re hazaviszed? Vagy elkéred anyukájától? És megígéri, hogy csak kakaót iszik?


Ha csak egy pár patronra kell arra tökéletes, ha hagyja magát...

2010. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

" Majd ha bulizni akartok menni akkor 10-re hazaviszed? Vagy elkéred anyukájától? És megígéri, hogy csak kakaót iszik? "


Ma már nagyon más világ van... :D

2010. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem,nagyon nem jó.sajnálom. :(
2010. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

a 16:07-es válaszolónak!

1. Ma már valóban más világ van...

2. Miért, ha idősebb lenne akkor talán igya le magát a sárga földig... Valahogy én sem szeretném ha barátnőm részegre inná magát...

3. Bármiylen hihetetlen nekem nem azrét kell egy lány hogy ... azt dobjam. Tudom ez a nagy liberalizmusban hülyén hangzik, de nem érdekel...

2010. okt. 12. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!