Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Ti voltatok már úgy hogy szakításkor eléggé "haraggal" váltatok el aztán később újra elkezdtetek beszélni és elég jóban lettetek az exetekkel? :P
2010. okt. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, több ilyen kapcsolatom is van, persze nem találkozunk minden nap, de kedveljük 1mást:) 23/F
2010. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Óh a mi haragunk szerintem soha nem fog elmúlni. Épp ma találkoztam vele és enyhe gyűlöletet véltem felfedezni a tekintetében. Pedig nem is én voltam a hibás.

Szóval a harag után nem érdemes boldog újrakezdésben reménykedni...

2010. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
újrakezdésben már nemreménykedek végképp :) csak úgy elvagyunk dumálunk stb stb
2010. okt. 11. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem furcsa. Ez lenne a normális, intelligens emberekhez méltó. Mármint, hogy emberként kezeljék a másikat a szakítás után is.
2010. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig normális szakításom volt.

Mit jelent nálad az eléggé jóban???

2010. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy elég sokat beszélünk azért,olyan dolgokról is amikről nemsok embernek beszélne stb....
2010. okt. 15. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!