Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben? Mit tennétek? Összezavarodtam .

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve, hogy együtt vagyok a párommal. Mostanában vettem észre, hogy egyre többet kritizál. A legapróbb dolgokat is úgy tálalja, hogy én már egyre kevésbé szeretek vele lenni. Van, hogy ha találkozunk, az első pár szava az, hogy "miért ezt vetted fel? miért így áll a hajad?" stb. ha eszek zavarja, ha köhögök zavarja, megjegyzése van mindenhez. Már "rettegek", hogy mit fog legközelebb hibát találni. Nem várom már a találkákat vele, ha vele vagyok a tali végét várom, ugyanakkor hiányzik ha nincs velem. Próbáltam vele értelmesen megbeszélni, hogy már túlzásba viszi a dolgot, látszatra megérti, aztán ugyanúgy csinálja tovább. Félek, hogy Ő már nem fog változni, vagy legalább újra olyan mint a kapcsolat elején volt. A barátaival, munkatársaival, testvérével sokkal rendesebb, őket tiszteli, engem már szinten mindenért kritizál. Ami bizonytalanná tesz az az, hogy ha olyan kedve van, akkor én vagyok a mindene, puszilgat, szeretget stb.


Mit csináljak? Mit tegyek?


23L


2010. okt. 11. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

huh hát .. ha már ennyire parázol a taliktól akk ink hagyd sztem bár "mi" ezt nem tudhatjuk te ismered :P ha az a fajta hiányzás hogy: fél percre kimegy a konyhába és már az 5. másodpercnél ki vagy XD alias fülig bele vagy esve akkor próbálj kezdeni vele vmit :P ha nem akkor pá pá :P nyilván szr lesz de előbb utóbb csak akad vki aki pótolja úgy ahogy :)


18 F

2010. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A dolog inkább úgy néz ki, hogy várom, hogy találkozzunk, Ő leolt különféle dolgokkal, én rosszul érzem magam, mert direkt a kedvébe próbálok járni, de valahogy sose sikerül, mindig megkapom, hogy ez vagy az nem jó, vagy csak simán piszkál, és akkor már úgy érzem, hogy ez too much, és akkor már azt érzem, hogy jó lenne ha hamar véget érne a tali. Vége a talinak, telnek múlnak a napok, és újra várom, hogy találkozzunk. És minden kezdődik előről. Tudod inkább azt érzem, hogy rajtam vezeti le a feszültségét, csak már unom, hogy mindig azt kapom, hogy minden szar amit csinálok, aki vagyok.
2010. okt. 11. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyi, ne hagyd hogy ennyire megalázzon:S legközelebb találkoztok és megint ekkora paraszt lesz, egyszerűen fogd magad, öltözz fel és menj haza. Ha normális akkor észbe fog kapni:)
2010. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megint én ha így akkor v a 2. hsz elő ötlete v hagyd ott kapásbol :P
2010. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez annak a jele hogy nem szerelmes beléd. Aki szerelmes a másikba az nem a hibákat keresi a másikon. Ez egy elég nagy löket a szakításra. Azt nem hiszem hogy megváltozna, te pedig ezt nem fogod tudni elviselni (mint ahogy egy értelmes ember sem). Ne hagyd hogy így beszéljen veled. De persze te tudod...
2010. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!