Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszem észre, ha megcsalnak?

Figyelt kérdés
Mik a gynaús jelek? Úgyértem, honét tudhatom, hogy van valaki más is a képben? :(
2010. okt. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mer a szemedbe nézni, állandóan az orrát vagy a fulét piszkálja, nem akar kozos programokat, hanyagol téged.
2010. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem tud elszámolni az idejével. Egy idő után ez már fel fog tűnni.
2010. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően kedves és odaadó, de olyan hihetetlen és gyanús mértékben. Ha megkérdezed, merre volt, hogy telt a napja, hebeg-habog, vagy csak máshogy mesél, mint szokott (túl részletesen vagy túl elnagyoltan).
2010. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állandóan ideges ha megcsören a telefonja vélre vonul nem tud elszámolni az idejével feltünően neki áll kedveskedni hogy,ne ébreszen benned büntudadot , féltékenység játsza a mártirt besértődik mindenen lemondja a közös programot hirtelen feltünöen neki áll adni magára mondjuk uj parfümöt vásárol magának vagy olyat tesz amit veled nem tett meg . Sokszor ellenőrizni akar igy fedve magát mintha nem neki lenne titkolnivaloja hát ezzekből a jelekből azért már rá lehet következtetni rá!
2010. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Körülményeket nem írtad le. Pl. hogy mennyire tudod, hogy a nap nagyobb részében mit csinál, hol van, ilyesmi.


A leginkább árulkodó jel, talán az, hogy már nem olyan mint régen. Nem keres, nem foglalkozik veled úgy mint régen, nincs ideje rád, nem azt érzed, hogy nagyon fontos vagy, csak egy program lettél az életében. Esetleg úgy tűnik, mintha titkolna valamit, mintha máshol lenne közben.


A legrosszabb amúgy az, ha továbbra is megjátssza, hogy minden okés. Ez csak egy darabig megy, utána minden kibukik.

2010. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kezdek aggódni. :(


A hét hét napjából csak 2-őn ér rá. Sose mondja meg, mit csinál. Ha csörög a telefon, félrevonul. Ha megkérdezem, mit csinált, átlagos tevékenységeket sorol föl, mint például gépezés, olvasás. Ráadásul egy hete nem keresett, msn-en sincs fönn. :( Nem tudom, mi van vele, mit csinál, de azért tőlem számon kért mindent. ÉS mindenen megértődik. És ami a legaggasztóbb, ma láttam egy ráhasonlító figurát egy csajjal (eléggé ölelkeztek), csak azért nem tudom, hogy ő volt-e, mert messze voltak, nekem meg sietnem kellett, ezért nem mehettem arra. :(

Én mindig megbíztam benne, soha nem vontam kétségbe a hűségét (vele ellentétben), de most már kezdek kikészülni. :((

2010. okt. 11. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
egyvalamit megtanultam az életben... soha senkiben nem lehet 100%-ig megbízni
2010. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!