Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha megcsalna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megcsalna a barátod:S:, (?

Figyelt kérdés

Annyira szerelmes vagyok, de ő félrelépett:S Egész héten sírtam, teljesen ki vagyok borulva:S Azt mondtam neki, hogy vége, ennyi...De nem bírom nélküle:s A kapcsolatunk az elejétől fogva nagyon szenvedélyes, az az igazi vad, néha túl vad szerelem. Nem bántott még soha, mármint lelkileg, de az elején is az tetszett benne, hogy annyira erőszakos(vagyis nem az a vadállat, de ő a férfi) és érzem mellette, hogy nő vagyok. De most nem tudom mit tehettnék én nem akarom, hogy vége legyen meghalnék érte, annyira szeretem és ez szörnyű. Nagyon fáj. Azóta folyton könyörög és mindenki mást mond, valaki úgy tartja, hogy egy botlás, nehéz, de el lehet nézni, valaki meg azt mondja, hogy rugjam ki a pics@ba. Nem tudom, de nagyon szeretem és már 2 éve vagyunk együtt. Én 18 éves vagyok ő meg 23. Elvileg valami ismeretlen nő volt és nagyon be volt b@szva, legalább is ezt mondta unokabátyjám aki ott volt, de ő úgy gondolja, hogy semmiképpen ne bocsájtsak meg neki...

Ti mit tennétek? Nem tudom mi volna a helyes:S:,(


2010. okt. 11. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Fáj..de sztem dobd. hogy tudnál igy megbízni benne? A (túlzott)féltékenység meg alapból megöli a kapcsolatot:S
2010. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy megbocsáss neki, legyen önbecsülésed!

Szemétláda, ha egyszer megtette, akkor megfogja még egyszer. Az, hogy beivott, nehogy már mentség legyen. Hogy tudnál így valaha is megbízni benne anélkül, hogy azon aggódnál, hogy részegen kinek tesz be mit és hova? Fogsz Te még olyat szeretni, aki azt meg is érdemli, ne félj attól, hogy egy picit egyedül leszel. De ne pazarold olyanra a szeretetedet, aki nem érdemli azt meg! Oké? Fel a fejjel, a legjobb döntés, ha nem fogadod vissza, könyörögjön csak. Hidd el, tudom, mit beszélek!

2010. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék. Biztos duplán fájna, de engem ne alázzon meg senki, ha meg szeret, akkor nem kúr félre, legyen akármilyen állapotban...

(voltam már én is ittas és környékeztek meg férfiak, de simán elhessegettem őket)

2010. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a "baj", hogy túl nagy bennem a női önérzet, büszkeség, egy percig sem lennék vele ezek után. Elküldeném ahhoz a csajhoz akivel volt...meg jól kiosztanám. Én ezt tenném.
2010. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, ha visszafogadod, mert én is így tennék szerintem, de nekem úgy tűnik, te vagy, aki még ilyenkor is teper utána! neki kéne az ajtód előtt éjszakákat tölteni sírva, hogy bocsáss meg neki! én jól megtérdepeltetném. Ha igazán megbánja és látod rajta, mennyire szenved, akkor fogadd vissza, de ne a jövő héten! Elsősorban Ő akarjon visszakapni, ne te őt!! Én addig nem bocsátanék meg, míg a földön nem csúszik előttem és ha még egyszer megcsal, nincs több esély.
2010. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose ittam még annyit, hogy ne tudjam kit szeretek. Sőt, azt tudom mondani, hogy ha van az a pia mennyiség, aminek a hatására a szerelmem elfelejtem, akkor az nem is szerelem, de nem is szeretet. Csak önzőség.


2 év után így tolerálja azt, hogy nagyon szereted? Ennyit érsz? Ennyit ér az együtt töltött idő neki, hogy egy pillanat alatt elfelejti? Ezt nem lehet megbocsájtani. Te feltétel nélkül megbíztál benne. Te ezek után szívesen bújnál hozzá? Elhinnéd amikor azt mondja, hogy szeret? Bíznál benne újra, ha bulizni megy nélküled? Utólag lehet bánni, de szerintem Te SOSE tettél volna hasonlót. Minden szavadról az jön át, hogy mennyire szereted, ragaszkodsz hozzá. Nem érdemli meg. Nem érdemli meg egyáltalán. És aki egyszer képes volt erre, képes lesz máskor is. Egyszerűen ilyenek vagyunk emberek. Van aki hűtlen típus, és van aki sose tenne ilyet. Én az utóbbi csoportba tartozok. 35 éves vagyok már, nagyon csatakos csacsira ittam már magam jó pár alkalommal, de sose csaltam meg egy páromat se. Pedig alkalom lett volna rá. Mindig van. Te tudod a legjobban, lány vagy, mindig lenne neked is erre esély. A különbség csak annyi, hogy nem élsz vele.


Ne fogadd vissza. Adj inkább egy másik srácnak esélyt, egy olyannak, aki úgy férfi, hogy nem más csajon bizonyítja, hogy mekkora bika.

2010. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
aki egyszer megcsalt újra megfog. plusz ha visszafogadod akkor tudatosul benne hogy te eltiporható vagy mindegy hányszor csal meg te visszafogadod
2010. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:( Kedves töletek amit írtatok,

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40:) Most nagyon megsirattál:)Köszönöm, a szép választ és a bíztatást.


Semmiképpen nem szertném visszafogadni, de annyira szeretem őt:,( Belehalok, annyira fáj. Folyton azon jár az eszem, hogy aznap hazaért és másnap reggel én olyan boldogan bújtam hozzá és képes volt szexelni velem azok után, hogy egy ismeretlen kurv@ volt vele elöttem... biztos élvezték, remélem jobb volt mint velem, mert soha többé nem fogok tudni bízni benne:,(

Itt ült 3 órán át az ajtó elött és mikor már muszály volt kimenjek, mert mentem táncolni elkezdett könyörögni. nem tudtam megszólalni sem, csak sírtam és magához ölelt. Éreztem az illatát és az erős kezei szorítását:,( Ő is sírt. Eltoltam magamtól és ütni kezdtem a mellkasát. Ordítottam, hogy hogy tehette ezt velem... Mondanom sem kell, hogy a szomszédok csak néztek, hogy mi van... Aztán nem bírtam tovább nézni. Berohantam a liftbe és szépen lementem. Elmentem a bátyámékhoz és kisírtam magam.

Én nem bírom ezt. Nagyon szeretném nem szeretni, de nem tudom:S Megőrülök, belehalok, nekem ez nem megy...

2010. okt. 11. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:

De igenis menni fog, mert mennie kell és mert erős vagy!!!!

Már az is ezt bizonyítja, hogy le tudtál menni azon a liften, és nem csókoltad meg, nem bocsátottál meg neki és nem mondtad neki elérzékenyülve hogy úgy imádod ahogy van!!

Tudom hogy nagyon rossz és szerintem minden ember átéli ezt az érzést előbb utóbb, és bár sablon, de nagy igazság: az idő megoldja....hidd el.

Próbáld minél hamarabb lezárni magadban, és nehogy magadban keresd a hibát, hogy miért ment máshoz...(mert sokan ezt szokták de ennek ilyen esetben semmi értelme).

Megbánja ő ezt még 1000szer is, de nem baj, csak verje a fejét a falba. Most már bánhatja.

Idővel, de túl leszel rajta!!! Mindent ki kell bírni, ezt is kifogod!!!

2010. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

A mai napom szörnyű volt. A "volt barátom" Az utcán követett, amíg haza nem értem. Mikor siettem az ajtót kinyitni, -de mindig b@szakszom a kulccsal - egyszer csak mögém állt és elkezdett könyörögni. Mint mondtam ő az az erőszakos típus és ha kell a kezét használja. Mögöttem állt szorosan és azt kívántam, bárcsk ne történt volna meg... A mellem kezdte fogdosni és legszívesebben megfordultam volna, megcsókolni és berángatni az ágyba, de ehelyett adtam neki egy pofont... Ő meg lekezdett szorítani és az arcomat is összenyomta, megcsókolt. Mint egy vadállat. Nem akartam, mert fáj amit tett. Elkezdte a hajamat rángatni, hogy higgyem már el, ő nem volt magánál... Én meg ordítottam, hogy amit ti is mondtatok, hogy akármennyire is nincs magánál valaki, ha szereti a párját nem csalja meg. Leköptem és és úgy megszorította a csuklóm...még most is fáj...

A falhoz szorított. A lábammal jól belerugtam a legérzékenyebb pontjába. Kicsit alrébb húzódott én meg ( olyan rácsos panelba lakunk) Kinyitottam gyorsan és bezártam magam után:S Berohantam és ő meg ott ordibált...

Egy vadállat. undorító . kezdem őt egyre jobban utálni....:S

2010. okt. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!