Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a tiltott szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a tiltott szerelem kell a legjobban?

Figyelt kérdés
És mi ellene az orvosság? 21/L
2010. okt. 11. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mert az emberek többsége az elérhetetlen,reménytelen,nehezen megszerezhető dolgokra hajt.próbálja az ember a reménytelen szerelmet elérni,próbál érte küzdeni hiába tudja hogy úgysem menne=/
2010. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Bocs, de szerintem jó nagy badarságot írtál."


Szerintem nem, úgyhogy semmi gond. :) Tényekre alapozva írtam, amit írtam.


"A szerelem éppen az, amikor két ember személyiségileg, gondolkodásmódilag, viselkedésileg is összeillik, és ezt tudják is egymásról."


Igen, abból is fejlődhet ki szerelem. Ez a legjobb.

És mégis, ez a legritkább, mivel sajna sok lány az olyan fiúkat, akik tényleg illenek hozzá így mindenestül, ahogy te is írod, csak "kedves barátokként" kezeli, de férfiként ritkán veszi őket komolyan. Ez meg is látszik a szakítási/válási statisztikákon. A gének és a biokémiai vegyületek csak a maguk szintjén mérlegelnek.


"A legnagyobb hibák abból származnak, hogy az emberek többsége manapság még önmagának is hazudva szerelemnek nevez olyan érzéseket, amikben ezek nincsenek meg."


No látod, ez már egy érdekes filozófiai és pszichológiai téma. Mi az igaz szerelem...? Ó, mennyi író, költő, hétköznapi ember, és komoly kutató elmélkedett már ezen évezredeken át... és mégis, mindenki a maga módján látja. :)


De mindegy is - úgy látom, alapvetően hasonlóan gondolkodunk, csak más fogalmakat használunk. Tisztázzuk hát a dolgokat: értelmezd úgy az előző beírásomat (vagyis amelyikre válaszoltál), hogy ahol abbban "szerelem"-ről beszélek, az alatt azt értem, amire te most azt írtad, hogy "sokan önmaguknak is hazudva nevezik annak". Amit pedig a személyiségi összeillésről írok, az az, amit te most szerelemnek neveztél. Így olvasd el újra.


És máris egyetértünk - csak tisztázni kellett a félreértést.


Szép az élet, nemde? :)

2010. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A tiltott jelen esetben arra érhető, hogy a pasi akit nagyon imádok házas. Ez már olyannyira elfajult, hogy válni akar, csak a kislánya miatt fél, nem akar hétvégi apuka lenni. De nem akartam ezt, nem akartam szétszedni egy házasságot. Hiába hogy tudom, hogy valami nem működik ha ilyet tesz. De így én érzem magam szemétnek, pedig mindketten tudjuk, hogy egymással akarunk lenni.
2011. júl. 6. 00:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb..:)
2011. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Az a baj, hogy amíg a pasid fél vmitől (nem akar 7végi apuka lenni), addig TE szenvedni fogsz! Mert mindíg lesznek újabb, és újabb kifogások! Megvárom, míg iskolás lesz, megvárom míg megszereti a tanárait, srb.! Nem osztani akarlak csak TANÁCS! És amíg ő fél, addig az tiltott lesz! Neki ez így kényelmes! és gondolj bele, ha nem Veled akarna lenni szted azt megmondaná?! NEM!

ja, és azon gondolkodj el, hogy ha Ő csak a tied lenne, akkor is ennyire kellene??? Nem félnél, h veled is megteszi ugyanezt, stb.stb...!

Tényleg nem bántani akarlak! VOLTAM ilyen helyzetben! De... nem jó az senkinek! :)

2011. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vonzz téged hogy tapasztaltabb az illető, és titkon számítasz arra hogy mellette biztonságba leszel...stb.


Kifogásokat csak a gyáva ember alkot.


Számára te egy szerető vagy, akinek kiöntheti minden baját ezzel belső feszültségét nullázza és kielégülten megy haza a családhoz, csak a probléma az, hogy ezzel szemben meg te lefáradva érzed magad és magadra véve a problémáit kattogsz, agyalsz, és ez addig fog menni amíg rájössz, hogy téged kihasznál az ürge akkor viszont padlót fogsz, és tanulsz az esetből.


Mit gondolsz, te egyedül is tudnál élni a mindennapokban? Ha nem, mi az ami hiányozna? Mi az ami nélkül nem tudsz meglenni? Miért van ez? Egészséges így?

2011. júl. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerelem? Egy rendes barátságom sincs... Bár úgy érzem, egy igaz barátság nehezebb falat, mint valaminő felszínes férfi-nő szerelem.
2011. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!