Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai fiuk/férfiak nem tudnak udvarolni?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz lenne néha valami figyelmesség? Egy szál virág, egy tábla csoki? Vagy csak egy kis figyelmesség, bármi.

Miért csak az fontos, hogy minél előbb az ágy?


2010. okt. 11. 17:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg igazad van! A fiúk többsége is arra bukik hogy :" hhúúú milyen nagy a feneke" és már aztmondja hogy szereti...szerintem elférne egy kis udvriasság, vagy hogy sokat beszélgetni , mert nem aza fontos hogy kívül hogy néz ki hanem h milyen belül .

Lehet hogy túl nyálasnak tartják többen amit irtam, de így van, nem csak kinézetből jársz valakivel, vagy ha igen, akkor átverés az egész :(

2010. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó.

A lányok többsége is a külsőségekért van a fiúval manapság. És ezt hiába tagadod így van. Mert ha van egy srác aki udvarol és kedves veled és van egy másik csávó akinek pénze van és kocsija akkor tuti azt választják akinek kocsija van. Szóval nem az számít hogy ki udvarol. Tapasztalom mostanában egyre jobban

2010. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
"Minek a virág meg a csoki?" " a mai lányok bárkivel lefekszenek", ezek nem mindenkire igazak. Én például szeretek apró meglepetéseket szerezni a páromnak. Szeretem megsimogatni az arcát. A meglátok valami apróságot megveszem Neki, hogy örüljön. És viszont. Egy nőt/ férfit nem megszerezni nehéz, hanem megtartani. Sajnos úgy látom ezek az apró figyelmességek kihalóban vannak
2010. okt. 11. 17:31
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Az udvarlás burkoltan magában hordozza azt a téves elképzelést, hogy a férfi alacsonyabb értékű a nőnél. Ezért kedveskedéssel, ajándékokkal kell "megvesztegetnie" a nőt, hogy az nagy kegyesen hajlandó legyen vele foglalkozni.
2010. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

"Egy nőt/ férfit nem megszerezni nehéz, hanem megtartani. Sajnos úgy látom ezek az apró figyelmességek kihalóban vannak"


Sok minden más is kihalóban van. :) De akkor gondolkodj el egy picit: ha egy férfi, aki egyébként képes lenne udvarolni, sőt, olyan alkat, hogy udvarol, azt látja, hogy a nők szinte teljes egészében csak a jóképű, kigyúrt, egzisztenciálisan nagyon jó helyzetben lévő - de egyébként udvarolni sok esetben képtelen - pasikra buknak, őt meg le sem ejtik... nos, egy ilyen társadalomban szerintem idővel magától értetődő, hogy a kevés megmaradó udvarlást igénylő nő és a kevés megmaradó udvarolni képest férfi egyedül fogja magát érezni. Nem gondolod? :)

2010. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Régebben én is megpróbáltam udvarolni. Akkor nem állt szóba velem senki. Egy idő után meguntam, lementem kondiba, haj belő, stb. Azóta szinte bárkit fel tudok szedni, akkor mi értelme lenne udvarolni, meg hasonlók? Az a probléma, hogy esetünkben a kínálatot a kereslet határozza meg, és udvarlásra nem nagyon van kereslet. Ezzel viszont megint veszít(ett) valamit a világ.
2010. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Első: meghaltam a kacagástól! :D :D :D

"egy láda csoki" :D

2010. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csoki és a szál virág meghaladja a mai lányok értékét. Túl nagy befektetés ez rátok.
2010. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Túl nagy befektetés??????????

De az ugye természetes, hogy mi főzzünk, takarítsunk,szépek legyünk, és hűségesek? Ez nem túl nagy befektetés?

Igazad van, nem az. Ez pazarlás!

2010. okt. 11. 19:10
 20/28 A kérdező kommentje:

17.46-os De, gondolom. De mindkét oldalon vannak kivételek.

És szerintem ennyit mindenki megérdemelne a mai rohanó világba:)

2010. okt. 11. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!