Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értékelik a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékelik a mai lányok a romantikát, az udvarlást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 09:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jah mindegyik azt mondja, h a legtöbb ilyen de nem mind. HOL VANNAK A RENDESEK AKIK NÉZNEK IS KI VALAHOGY? Ismerjétek már el h a pénz a lényeg. Pénz nélkül is lehet csajozni, de a PÉNZES pali mindent visz.
2010. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
igen mindent visz,de mit ér az,mert csak szegénységben tűnik ki hogy milyen érzelmeket táplálnak egymás iránt.De persze egy munkanélkülivel nem jönnék össze ha nem látnám hogy legalább megpróbál melót keresni
2010. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
ne altalanosits. mert vannak akik ertekelik es szepek is. hidd el
2010. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Még hogy vannak. Na,persze!
2010. okt. 12. 15:22
 25/27 anonim válasza:
bebizonyithatom?
2010. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
elkeseredett embert nem is fognak szeretni.Mindenki a vidámságot keresi nem a savanyú férfiakat.
2010. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Sziasztok lányok és fiúk!

Nem értem,miért nézitek levegőnek azokat a fiúkat/lányokat,akik normálisak,csendesebbek,visszahúzódóbbak és miért részesítitek előnyben az olyanokat,akik bunkóznak,beszólnak,tolakodóak és csak használati tárgyként kezelnek Titeket?!(tisztelet a kivételnek)

Én,mint fiú egyáltalán nem tartom régimódinak az udvarlást,még akkor sem,ha manapság sokan így vélekednek róla. Az udvarlás azt fejezné ki,hogy szimpatikus a másik,lényegében figyelemfelhívás,hogy érdekel a másik.

Sokkal szebbnek,emberibbnek tartom,ha valaki kedvesen közeledik,barátkozik,meg akar ismerni,mint aki azonnal belecsap a leves közepébe! Most őszintén , mi a baj azokkal,akik tisztelettudóak,udvariasak? Miért kell pont őket ,sokszor megalázó módon lerázni? Nem normálisabb lenne megmondani inkább,ha nem jön be a pasi,mint játszani vele vagy kibeszélni,mondván "régimódi",vagy "lúzer"? Az is "szép" dolog,amikor azt mondjátok a másiknak: "Maradjunk csak barátok!" Mit is jelent ez számotokra? Talán azt,hogy ne beszéljünk többet? Akkor mondjátok ezt,ne hazudjatok!(szintúgy tisztelet a kivételnek).


Azt megértem,hogy sokan csalódtatok ( én is többek között),de mégsem kellene mindenkit lepattintani! Ezzel csak ártotok mind magatoknak,mind annak,aki közeledne!

Tessék nyitottnak,őszintének lenni,az udvarlókat nem elküldeni! És azok inkább maradjanak csendben,akik előidézik azt,hogy mindenki retteg a csalódástól,attól,hogy kihasználják! Nem nyavalyogni kell az ilyeneknek,hogy "egy rendes pasi/nő sincs ezen a földön"! Van,csak aki normális,azt is elrontja a sok,érzelemszegény szexéhes állat!


Elnézést a regényért vagy ha eltértem volna a témától!

2011. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!