Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értékelik a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékelik a mai lányok a romantikát, az udvarlást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 09:33
1 2 3
 11/27 Moszuke ***** válasza:

[..]

nem tudom, hogy a mai pasik mi a f.szért általánosítanak...

ez a minden nő k.rva dolog már kezd unalmas lenni....

[..]


csak azért általánosítunk amiért ti is teszitek..

1-2 csalódás és már is megy az ellenkező 'nem' ócsárolása:)

és sose tudni ki kezdte, de azt hiszem ti..

amikor leszedtétek az almát a fáról..-.-'


22/f

2010. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Azért ez így nem teljesen igaz. Akivel én eddig ismerkedtem mindegyik örült az udvarlásomnak :)
2010. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
én nem ócsároltam soha senkit...
2010. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
baromság sok nő van aki nem pénz mániás és szereti az udvarlást csak ezek nem plázacicák és naaagyon magányosak emiatt mindent elnéznek, persze a dögös csajok kihasználják adottságukat ez tény de akkor járjatok értelmiségi csajokkal is:P
2010. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ultosó!igazad van. Éppen ezért a "magányos" nők sem hitelesek mivel msot mondtad h ők is beülnének a luxusba HA megtehetnék. Szóval ismerje el csak szépen minden férfi h a pénz a Döntő tényező. (csajok nyilván nem fogják elismerni magukról, de attól még ez az igazság)
2010. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
neem a magányosak nem ülnének be a luxusba, hanem egy sima kapcsolattal is beérnék csak legyen már valakijük.a dögös több pasis csajok ülnének bele a luxusba mert ők már mindent megkaptak.
2010. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ezt a kérédst nem ócsárolásból tettem fel. Valóban vannak rendes lányok is,csak kívülről nem látható.
2010. okt. 11. 13:59
 18/27 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz! de tény, hogy a mai lányok többsége ilyen, de nem mindegyik azért!
2010. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
én sehol sem keresgélek. Nincs értelme.
2010. okt. 11. 14:24
 20/27 anonim ***** válasza:

14:21-es vagyok

és én még annyit tennék hozzá ehhez, hogy attól, hogy valaki "pláza-cica" nem biztos, hogy pénzéhes, meg ribanc, meg nem szereti a romantikát és az udvarlást.

én is egy ilyen "pláza cica" fajta nő vagyok, de ez a külső, a belső meg az, hogy szeretem a romantikát, az udvarlást, a szerény pasikat. utálom a nagymenő, beképzelt fiúkat és nem vagyok pénzéhes!

2010. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!