Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mi már, mikor egy anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi már, mikor egy anyuka semmit nem csinál egész nap, délig, délutánig alszik, tévézik, a telefont nyomkodja, barátnőzik a háztartást a férj vezeti három műszak meg két munkahely mellett, mégis az anyuka panaszkodik állandóan hogy milyen fáradt?

Figyelt kérdés

Nem főz, nem mos, nem takarít, a gyerekhez is a férj kel fel mindig, a férj csinál mindent. Az anya meg tesped az ágyban pizsamában egész nap, és panaszkodik, meg hízik szépen.


Régen ilyen nem volt. Mire a gyerekek felkeltek, az apa már rég munkában volt, az anya meg kitakarította az egész házat, volt mosás indítva, kaja csinálva, stb. Most az anyukák 90%-a a lustaság mintapéldánya. Mi változott? Több lett a papucsférj?



2023. máj. 26. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

*De az apukák meg csak azt látják hogy semmit nem csinal a nő mert otthon van.

Het egyszer elmennek jatszotérre 20 percre es arra verik a mellüket. Egy hét 10.080 perc ha jol számoltam.

Abbol anyuka 10060 ban a kölyökkel apua meg 20 percet.

2023. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*jav heti egyszer az apukak elmennek játszótérre 20 percre a kölyökkel(de lehet sokat is mondtam. Kethetente 20 perc)
2023. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11,12: azért nem minden apuka ilyen. Amúgy az anyasági időszaka is véges, és a nő visszamegy dolgozni. Aztán milyen kifogása lesz az ilyen férfinek??


Amúgy meg mindenre van megoldás, mi tegnap ebédet vettünk például, még egyikünknek se volt ideje főzni, mindketten dolgozunk. Szégyen? Én nem érzem úgy. 🤣

2023. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós.
2023. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy provokátor...
2023. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Kell ehhez egy "alkalmas" apuka is, akit ennyire hülyére lehet venni. Az viszont biztos, hogy a semmittevés a legfárasztóbb dolog.
2023. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%

Es az mi, amikor a no ugyanugy eljar dolgozni a munkahelyere, mint a ferje/parja, megis egyedul vegzi a hazimunkat otthon, es rendezi a gyerekeket, mert az ember milyen faradt, aki letesped a tv ele sorrel a kezeben?

Ja, ez a magyar haztartasok 80%-a.

2023. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok anyuka, de én azon kamillázok, hogy mire alapozod a statisztikádat? A saját fantazmagórádra? Vagy te lógsz munkából és stalkerkodsz mint egy lesifotós és kémkedsz más emberek háza táján?


Amúgy pl.ha valaki alvás után is fáradt az lehet betegség jele is, pláne ha hízik az illető. Illetve szülés utáni depresszió is. Ha netalántán a pár úgy vállalt gyereket, hogy a feleség beteg, és vállalta a rizikót a férje ellenzésére is, akkor utána pl. egy beteg szülés után lévő nőnek kötelező is az ágynyugalom, és akkor egyben hős is és hazárdjátékos az életével.


Szerintem inkább neked kéne körülnézned a házad táján, és a frusztrációidat kéne sporttal kezelned, mert nagyon nem oké, hogy a szülés után lévő nőkről egyöntetűen kitalált statisztikát gyártasz.

2023. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nőbe is előfordul ilyen...általában a pasik lesznek lusták.
2023. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!