Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jeleket ad egy csaj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket ad egy csaj ha tetszik neki egy fiú?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemezés, kersi a társaságod, egy óvatlan érintés, átlagostól kedvesebb veled.
2008. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Feltesz egy kérdést ezen az oldalon, hogy mit csináljon.
2008. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Én akkor is kedvesebb vagyok néha az emberekkel ha nem tetszenek... Ők meg azt hiszik igen :s Pedig csak megsajnálom őket azért vagyok annyira kedves velük :( szóval erre nem minden esetben alapoznék.


Nekem ha tetszik valaki elhívom valahová, megmondom neki hogy szeretek vele lenni. Megdicsérem, hogy jól néz ki elmondom neki hogy szexinek találom. Én kimondom, hogy bejön nekem. És sokszor célozgatok a szexre pl. :)) vagy ilyen utalásokat teszek. Kérdezgetem, hogy miket szeret csinálni milyen zenéket szeret. Megkérdezem, hogy másnap pl melyik busszal jön suliba h együtt tudjunk menni stb.

2008. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a sexre való utalásokon kívül nincs még valami mer csak 15 évesek vagyunk
2008. dec. 30. 01:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A csajok nagyon bonyolultak, pont mint a pasik, ezert vagyunk olyan jok es rosszak egyben..Neha az a lany akinek nagyon tetszel elutasito veled szemben, de neha meg mosolyog rad es foleg zavarba jonn ha kozeledsz hozza. Hivd el egy sutire vagy egy uditore valahova. Vagy kerd el a szmamat egy baratnojetol..en mindig annak orultem, es utanna irj neki valami szepet..ez altalaban be szokott jonni...remelem h osszejon es boldogok lesztek. Sok sikert.
2008. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!