Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám helyre hozni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám helyre hozni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint 2 éve vagyunk együtt. Kapcsolatunk elején egyszer megcsaltam, de ezt lezártuk. Fél éve teljesen megváltozott velem szemben. Fontosabbak lettek nekik a barátok és egyre gyakrabban megüt, a legkisebb dolgokon öszeveszik velem. Úgy hallottam barátaitól, hogy ő is megcsalt a nyáron. Én 18, ő pedig 19. Mindenki azt tanácsolja hogy szakítsak vele, de én nem szeretnék. A mai napig szeretem,de ő csak hazudozik nekem. Amikor meg ketteseben vagyunk akkor teljesen őszinte velem és mutatja,hogy szeret!Kiszámíthatatlan lett!
2008. dec. 29. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? Én megakadtam annál a résznél, hogy egyre gyakrabban megüt...én már az első pofon után elhagytam volna a helyedben! Ha hazudnak azt is rühellem, szóval ez már nálam dupla "hibapont"! Mindenki azt mondja, hogy hagyd el? Hát nem csodálom...tessék szépen lezárni ezt a "kapcsolatot" minnél hamarabb! Kell az neked, hogy menj a sebészetre, mondjuk összevarratni az arcod? (ha ott üt meg...) Szerintem nem! Az én tanácsom is az, mint mindenkié: HAGYD EL, de azonnal! Lesz nála sokkal rendesebb és kedvesebb és ami a legfontosabb ŐSZINTÉBB barátod! Hidd el, nem maradsz vénlány! ;)
2008. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten éretlenek vagytok még egy párkapcsolatra. Majd egyszer felnőttök, ne aggódj.
2008. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Azt a férfit, aki megüt egy nőt messze el kell kerülni! Ennek már rövid távon is beláthatatlan következményei lesznek, főleg, ha az eddigieket megúszta! A saját érdekedben mondom, hogy minden más másodlagos, szeretheted akárhogy, ez akkor is egy erkölcsi nulla!

Itt nem a kapcsolatot kéne rendbe hozni, hanem a barátodat. Az ürge nem tisztel a legkevésbé sem, sőt, mintha idegesítenéd is, nem? Egyébként szerintem a megoldás egy kiadós verés lenne, csak ebből már kinőtt a lelkem...

Tegyél magadnak egy szívességet, legyen önbecsülésed, és szakíts vele!

2008. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Tipikus emberi viselkedés: az ember tudja a helyes választ, mindenkitől ezt hallja, de csak kérdezget tovább, mert hátha lesz valaki, aki majd mást mond, és akkor majd ennek az egynek akar hinni. Te most keresed azt az egyetlen embert, aki szerint a pasid normális/normálissá tehető...
2008. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Na ide illik a kedvenc idézetem...

Mindig látjuk, melyik lenne a legjobb út, de mindig azon az úton járunk, amelyikhez hozzászoktunk.

2008. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna azt hagynod hogy megüssön!!

Én biztos szakitottam volna, abban a pillanatban, mert rajta kivűl találhatsz sokkal jobbat, de legalábbis olyat aki igazán szeret téged és szerintem, te is új lapokról indulhatnál! Az nem szép tőlled hogy megcsaltad, mert igy megingott feléd a bizalma és már nem vagy számára olyan fontos!

Azt tanácsolom hogy állj a sarkadra és vess véget az egésznek, mert ez nem egészséges.. a szerelem egyszer elmúlik és csak a szeretet marad és a bizalom, de ez nálatok nincs meg!Ezért nincs értelme!

Ja és még nagyon fiatal vagy, nem veszett el semmi ha ezt lezárod!

2008. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!