Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kicsit önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsit önbizalomhiányos vagyok, már nem is lehet jó pasim? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A jó pasi alatt a normálisat értem. Ne alkoholizáljon, ne drogozzon, ne verjen, legyen viszonylag magabiztos, neki is legyen munkahelye. És legyen ápolt. Nem ragaszkodom én a jóképűhöz, amúgy sem szeretem a szépfiúkat, inkább a markánsabb pasik jönnek be :P És szeressen. Ez közhely, de szeretném, ha szeretnének, mert én is nagyon tudok szeretni :)


A kérdést azért írtam, mert mindenhonnét az dől felém, hogy ha nem látszom magabiztosnak, nem mosolygok örökké, nem vagyok mindig pozitív, vagy rossz napjaim vannak és ráadásul mondjuk csak ha nem érzem éppen a toppon magamat (önnön hibámon kívül akár...) vagy bármi jelét mutatom, hogy hibát látok magamban, egy valamire való férfi már nem is akar majd megismerni... :(


Én meg sosem voltam egy önbizalmilag csúcs csaj, csak tisztában vagyok a jó tulajdonságaimmal, viszont a rosszakkal is, néha sajnos a rosszakkal jobban. Néha szomorú vagyok és kishitű, meg türelmetlen és szétszórt és gyakran adódnak kétségeim, hogy épp jól nézek-e ki. DE! Dolgozom suli mellett, és emellett jól tanulok, igyekszem kedvesen viszonyulni Mindenkihez, akihez lehet, de mindig van 1-2 ember, aki hibát lát bennem, és sokszor én sem vagyok kibékülve magammal. Pedig állítólag szép vagyok, és olyan kis töltöttgalamb olyan dundi, de nem kövér, meg igyekszem ápolt lenni, szépen felöltözni, ízlésesen sminkelni és magabizosan mozogni a világban, de egyszerűen vannak olyan pillanatok, órák, néha napok, amikor képtelen vagyok magabiztosnak látszani.


Nem vagyok magamba zuhanva, csak nem vagyok teljesen elégedett, és ezt a férfiak állítólag megérzik, és nem közelítenek majd felém, csak a rosszabbak... És tényleg, 19 éves létemre még senkivel se jártam...


Most tényleg így van? Sosem lesz egy kellemes férfi a párom?


Köszönöm, ha válaszoltok :)


2010. okt. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy, ezért lehet. Az önbizalomhiányok fiúknak vannak inkább problémái ezzel általában...
2010. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Feladtad a leckét Nekünk és Magadnak egyaránt. Látod a problémát, de akkor változtass is rajta!:)



Próbálj meg valamit sportolni, az általában ad önbizalmat, vagy akármi mást amitől oldottabb lehetsz. Ha ez sikerül, szerintem sínen vagy.


Tisztában vagy az értékrendeddel és az igényeid is ahhoz igazítod. Leírásod alapján Te egy nagyon rendes lány vagy, akit becsülni kell.


Sok sikert kívánok a változáshoz..

2010. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"A jó pasi alatt a normálisat értem. Ne alkoholizáljon, ne drogozzon, ne verjen, legyen viszonylag magabiztos, neki is legyen munkahelye. És legyen ápolt. Nem ragaszkodom én a jóképűhöz, amúgy sem szeretem a szépfiúkat, inkább a markánsabb pasik jönnek be :P És szeressen. Ez közhely, de szeretném, ha szeretnének, mert én is nagyon tudok szeretni :) " Soha nem fogsz ilyet találni, sajnos mindenkiben van valami ami nem tetszene. Amiket leírtál minden meg van bennem, egyet kivéve...élek a zöldel. Úgyhogy add lejjebb a mércét és legyél nyitott.
2010. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon hasonló problémákkal küzdessz mint én küzdöttem és küzdök. Két barátom volt eddig, mindkét alkalommal mikor beléptek az életembe, úgy éreztem, hogy madarat lehetne velem fogatni, meg tudnám váltani a világot. Viszont amikor vége lett a kapcsolatoknak, úgy éreztem, hogy végül többet vettek el, mint amit adtak.

Ami mégis önbizalmat adott a két kapcsolat között, és most is szerintem fog, ha újra belefogok, az a hastánc.

Úgy éreztem, hogy a hastánc órák jóvoltából el fogom tudni fogadni a pocakomat és nőiesebbnek, vonzzóbbnak fogom érezni magam. Ez többé-kevésbé be is jött, a második pasimat konkrétan (de tényleg, szó szerint) a hastáncommal fogtam meg.


Sok sikert! (Ja, és az első barátom 19-20 éves koromban volt, 9,5 hónapig, a második 22-24 éves koromban, 2 évig. Nem vagy elkésve!!!)


24/L

2010. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Wow, hogy egy ilyen jó csaj így érezheti magát. Ha én ezt tudtam volna rólad, suliban hozzád se mertem volna szólni, loser vagyok hozzád képest. Szerintem lehet olyan fiúk akiket keresel úgyszintén nem^^


Amugy ha jól tanulsz meg van munkád az tök jó szerintem, biztos vonzó tulajdonság^^ biztos összejössz majd valakivel. + később nem lesznek gondjaid, mármint pénz terén.

2010. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, és akkor lehet, h járhatunk ;)
2010. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!