Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit nagyképű srác vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit nagyképű srác vagy önbizalomhiányos srác?

Figyelt kérdés
Csajok, szerintetek melyik a jobb? :D
2011. júl. 30. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Mindkettő sz.r
2011. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
amelyiknek nagyobb a dákója
2011. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek van igaza.Egyik sem jó.
2011. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
50%
nem nagykápűség, de önbecsülése azért legyen. a nagyképűség közönséges, az önbizalomhiány meg nem férfias, ilyenformán tleg egyik se.
2011. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, lehet hogy egyik sem jó, de aki kicsit lehet hogy nagyképű, viszont nem fél semmilyen nőt sem leszólítani az utcán, egyértelmű hogy sokkal hamarabb fog, sokkal több barátnőt találni, mint egy önbizalom hiányos aki fél leszólítani akárkit is, vagy aki nem az önbizalom hiány miatt nem szólít le senkit, az meg már egy más téma...
2011. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kicsit nagyképűt lenézem, az önbizalomhiányost sajnálom. De, ha nagyképű, akk állati vicces cikizni, mert az illető nagyon kiakad tőle. XD
2011. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem jobb a másiknál. Nem kell nekem olyan pasi, aki nagyképű és hallgathatnám tőle, hogy a nagymenű dumáit, hosszabb távon nem tudnám elviselni. Viszont az önbizalomhiányos sem jó, mert én, főleg az ismerkedés szakaszban félénkebb vagyok, mint általában, így elég nehéz lenne ismerkedni.

Szerencsére van középút-féleség! :)

16/L

2011. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!