Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után barátoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után barátoknak maradni. Miért akarhatja valaki ezt?

Figyelt kérdés
Megkönnyíti az elválást, vagy miért?
2010. okt. 10. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
meg akar még dugványozni
2010. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
hát, ha valaki ezt mondja ez az esetek többségében azt jelenti hogy nem akar megbántani, mert még van egy bizonyos szintű kötöttség ugye, feltételezve ha békében váltatok el, de ugyanakkor próbál elfelejteni, és szépen fokozatosan megszakítani veled a kapcsolatot, hogy ne kínozza magát az előző kapcsolatotok miatt. Persze volt már rá példa hogy tényleg barátok maradtak kapcsolat után...
2010. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

a 2. hozzászólásban lehet valami....tuti nem a szex miatt mondta, azt kizárnám...

az a baj h egyszer már szakítottunk úgy h barátok maradtunk, de nem bírtuk ki és megint összejöttünk :( azt mondta h én vagyok az egyik legfontosabb ember az életében és nem akar elveszíteni....tudom h zavaros, igazából én sem értem :S főleg a miértet nem....

2010. okt. 10. 20:45
 4/17 anonim ***** válasza:

hát lehet azért emrt emberileg szeret, szeret veled időt tölteni, de már nem akar kapcsolatot, nem szerelemből akr veled lenni...

vagy nem akar megáb ntani és ez enyhítőnek hat.

2010. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
az a baj, h ha én szakítok, akkor azt komolyan isgondolom, ezért nem értem az ilyen zavaros megjegyzéseket. am úgy tűnt, mintha magának bizonygatná ezt. jah, és el akar menni velem azokra a programokra, amiket még akkor találtunk ki, mikor jártunk....külön rá is kérdezett, h attól még elmegyek-e vele ide meg oda
2010. okt. 10. 20:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát, ami nekem ilyenkor lejön, az vagy az, hogy sablonszöveg, vagy az, hogy szeret, de nem működik a dolog.
2010. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én nem tudom miért mondják ezt de nagyon utálom ezt a "azért még lehetünk barátok" dolgot. kellek v nem? ha kidobott ne akarjon tőlem semmit és a felejtést megkönnyítően ne is jöjjön a közelembe
2010. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ezt egy nő mondja az mit jelent? Úgy ha ő szakított...
2010. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy dugni már nem akar, de szeretne még valamennyire kihasználni.
2010. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szakítottunk, de barátk maradhatunk = megdöglött a kutya, de megtarthatjuk...
2010. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!