Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon bunkó voltam/vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal ma taliztunk volna,de nem jött hanem a megbeszélt időpont után 1 órával írta hogy nem tud jönni mert nem jó a számítógépe -.-" és megkell csinálni. Mondtam neki hogy jólvan de szólhatott volna hamarabb is. és írta sms-be hogy bocsánat. és nem válaszoltam neki. aztán írt még 3 sms-t mindegyikben leírta hogy ne haragudjak, meg hogy ez neki is rossz hogy nem láthat. mondtam neki hogy talán egy kicsit haragszom, meg szrul esik hogy egy gép miatt nem jött.. aztán mondta hogy nem a gép miatt.. de most is írt sms-t hogy mit tegyen hogy jó kedvem legyen, nem válaszoltam már mert nincs pénz a telómon. most is kaptam egy sms-t hogy ne legyek ilyen, szinte sírni tudna azrért hogy megbántott ezzel.

én nagyon szeretem őt. de nem tudom mit csináljak :S

tnap voltunk bulizni és elment mellettünk pár plázacica.. erre utánnuk fordul meg stb ezis szrul esett :S

mit tegyek? :(

17/L


2010. okt. 10. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a barátod egy papucs!
2010. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát köszi.
2010. okt. 10. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen f@sza barátnőm lenne elhajtanám 2 3 hét alatt...Tudod mit csinálj? Örülj,hogy szeretnek! Ne kukacoskodj minden sz@ron. Mert látszik hogy szeret.
2010. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valaki mégsem tud jönni, azért nem kell haragudni. végül is ha utólag is de lemondta.


más kérdés hogy valójában miért nem jött...

2010. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetlen tényleg így érez, és rosszul esik neki, hogy nem tudott veled találkozni, mert szerett volna nagyon?...
2010. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagyviri ***** válasza:
Tényleg nem kezelted a helyzetet túl szerencsésen. Hívd fel pár percre vonalas telefonon, ha van, vagy kérd el valamelyik ősöd mobilját. Megmondhatod neki, hogy elfogyott a pénz a mobilodról, azért nem válaszoltál, és ha taliztok, akkor majd mindent megbeszéltek.
2010. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igen rájöttem elég bunkó és szánalmas voltam, végül tudtam még neki küldeni egy sms-t és már minden happy és holnap talizunk :)
2010. okt. 10. 20:58
 8/8 anonim válasza:
1 órát váratott akkor biztos szeret tényleg, csak a gépét még jobban.. szánalmas..
2010. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!