Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 évig voltam együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évig voltam együtt a barátommal! 3 hete mondtam neki hogy idot kérek és h egy kis idore menyunk külon! Vissza akarom szerezni. Mit csináljak? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Fájt neki nagyon mikor mondtam neki! Irtam neki tegnap h nincs e kedve találkozni. , de azt irta hogy nem akar, meg h nem ér ráá! Vissza akarom szerezni! TANÁCS?
2010. aug. 2. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Te bäsztad el te is hozd rendbe.
2010. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress más pasit! Miután kvázi kidobod, mégis mit vártál, hogy majd repesni fog a boldogságtól, hogy meggondoltad magad?
2010. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván leesett neki, hogy már nem szereted eléggé.
2010. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, előtte kellett volna átgondolnod, nem utólag... Te most tettél felé 1 lépést azzal, hogy mondtad neki, hogy találkozzatok. Ő nem élt ezzel, majd ha akar találkozni biztos fogja jelezni feléd, ha meg nem, akkor ez a busz elment. Tovább kell lépni, és tanulni a hibából --> máskor nem szabad elhamarkodottan dönteni.
2010. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a fiúkban van egy hogy is mondjam "férfiúi büszkeség".

Nem fog hozzád visszamenni az első szóra, mert ez olyan, mintha azt mondanád neki: "nem találtam jobban az elmúlt időben, gyere, próbáljuk meg újra - amíg nem lesz másik"

Szóval ha tényleg vissza akarod szerezni, akkor bizony udvarolnod kell neki (igen, a lányok is udvarolhatnak, nem csak a fiúk) hosszú-hosszú hetekig-hónapokig.

Ha még két-három hónap múlva is kéreti magát (elutasító), akkor tényleg váltani kell, nem fog visszajönni. De addig is komoly meló áll előtted, mégpedig az udvarlás...

2010. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy Fletó mondaná: elQrtad!
2010. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elb@sztad így jártál...
2010. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg egyszerűen csak a barátja lenni (mintha te nem is akarnál már tőle semmit), azután meg legyél olyan mint amikor beléd szeretett.. biztosan tudod, h melyek azok a dolgok, amivel megfogtad őt.. azokat szépen lassan előveheted újra.. légy optimista! :)
2010. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!