Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez titeket mért zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez titeket mért zavar?

Figyelt kérdés
Ha randiztatok mondjuk egyszer kétszer valakivel, de semmi jelet nem mutattok, hogy lehetne is belőle valami, de mikor megtudjátok, hogy másokkal is találkozgattok akkor meg totál ki vagytok akadva. Hogy van ez?
2010. okt. 10. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Számomra ez ismeretlen, szóval bocsi, de nem tudok segíteni. Én tudtára a srácoknak, hogyha tetszenek, mert így megkímélem magam az esetleges fölös fáradalmaktól.
2010. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

egy lány írta nekem MSN-n.


"az embereknek mindig az kell amit nem érhetnek el"


és amikor látják hogy elveszni látszol számukra akkor jön a para..:)

2010. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mindig az kell nekik amit nem érhetnek el, de akkor sem értem minek van kiakadva ezen, hogy én találkozgatok másokkal is rajta kívül. És még ő van megsértődve, hogy átvágtam!
2010. okt. 10. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért van kiakadva, mert egyszerre több nőnek udvarolsz. Legalábbis, ha vele nem tisztázod azt, hogy nem lesz köztetek semmi, mielőtt más nőnek kezdesz el udvarolni.
2010. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!