Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, kit választanátok?

Figyelt kérdés
Egy molett lányt vagy egy gyermekes roma lányt????
2010. okt. 10. 16:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy honnan veszed, hogy én molett vagyok!?Egyik sem én vagyok!A melóhelyemen történt egy ilyen eset,és kíváncsi voltam a véleményekre!Egyébként nincs bajom a romákkal,sőt volt roma pasim!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 10. 17:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet valami abban amit 17:14 mondott :D

Amúgy meg egyiket sem... a molett az magyarul kövér, tehát kiesik. Olyan, hogy egy gyermekes roma lány pedig max 1 évig van. Utána már több gyermekes lesz roma lány...

2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na te sem vagy százas!

Nem elég hogy szóba állszegy romával, még eggyütt is voltál vele?


Hihetetlen!

2010. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
előző hszelő szép volt :P meg mondtad az éleset XD amúgy menyire molett? menyire roma ?XD menyire lány ?XD menyire gyerek?XD ha mondjuk 26 éves 15 éves lányal [mert ugye romáknál ez nem lehetetlen] akkor a roma lányt XD bár ennek olyan feelingje lenne h: a lányt akarta az anyja össze jött ..XD de tényleg ízlések és pofonok :P kinek mi jön be éppenséggel nálam naon naon határeset de talán a romba bele férne a molett meg nem tudom h 1 nutellázó pláza cicát v 1 bivaj nőstényt takar XD mert nem m1:P
2010. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom,nevetségesek vagytok!!!!

Értelmes választ még nem mondtatok!

PL:A kövérrel mi a baj?-A románál miért baj, hogy van gyermek?

Ti nem ismertek rendezett körülmények között élő roma családokat,mert én igen!Sőt,amikor bajban voltam,a cigányönkormányzat elnöke segített,mert a fideszes polgármester nem tudott mit tenni!Akkor miről beszélünk?????

2010. okt. 10. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!