Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Ki tudja az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ki tudja az alábbi kérdésre a választ?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú azt mondja a lánynak erre a kérdésre: És gondolnál velem valami komolyabban is vagy csak maradjunk barátok?

(fiu) Hát bármi lehet :) (mosolyog közbe)


2010. okt. 10. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem akkor ez egy igen is lehet:P

szóval próbálkozz :D ;

szorítok neked:P

16/f

ui.: majd írd meg h mi lett belőle:P

2010. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm ^^ :)

Jah és azt nem tettem hozzá hogy barátnőmmel volt ez az egész.. és ezt azután kérdezte meg a sráctól hogy lefeküdtek... szal ehez képest kéne a válasz...:D

2010. okt. 10. 14:09
 3/13 frenzon ***** válasza:
szerintem meg csak szórakozik:)
2010. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
fasza...xD sztem az egyértelmű választ csak az tudja aki ezt mondta a lányak...De azért még várom a válaszokat ^^
2010. okt. 10. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:

jó hát egy szex az csak szex .... én meg azokat nem értem, akik egy szexkalandtól mindjárt azt gondolják h életük szerelmére találtak, de nagyon durva

mindenesetre kérdezd meg tőle egyenesen... ennyi

2010. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bazeg.

Lefeküdtek, és még utána döntögetik el, hogy barátok-e vagy sem.

Ráadásul másokat kérnek meg, hogy gondolkozzanak helyettük.

Valaki mentsen ki : (

2010. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel lefeküdtek, lehet csak azért válaszolta a "bármilehet"-et, hogy legyen még egy éjszaka, és azért nem igent mondott.
2010. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A barátnőd meg elér érdekes jelenség lehet, ha csak úgy lefekszik valakivel, akiről nem tudja biztosan, hogy szereti is.
2010. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy egy fiatal 16 év körüli mondja ezt aki tapasztalatlan és komolytalan gyerekes , vagy egy tapasztaltabb komolyabb kicsit idősebb pasi?
2010. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jah ezt mind vágom...a csaj ismerte a csávót előtte és baromira bejött neki a srác és oda van érte ezért mikor nála aludt most pénteken buli után picit fellángltak és lefeküdtek. :) xD
2010. okt. 10. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!