Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam, h ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, h ne fájjon ennyire + hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátnőmmel...azért mert már elvileg "nem megy neki tovább" de kiderült h van egy 3. neki...aki tetszik neki.

Egy suliba járunk de ha én ott őket meglátom, én nem is tudom h mit csinálok. Meg alapból h ha a csajt meglátom..akkor a szívem facsarodik. De el is kerülhetném a suliba is, de úgy érzem mint ha nem is akarom...vagy nem tudom. Teljesen össze vagyok zavarodva.:((((

Mit tegyek vagy hogy csináljam?:'(

16/F


2010. okt. 10. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress 1 lányt aki: szenvedélyes, határozott, hűséges, (a többi nem annyira számít mint ez a 3) és ő el fogja vonni a figyelmed. Könnyű mondani tudom, de ez kell, ha nem akarsz szenvedni. Hiányt érzel, úgy érzed egy részed nálla maradt, és hiányzik, hogy kiesett az életedből. Mi ilyenkor a legjobb teendő? Keresni kell valakit, aki betölti a helyet. Sok sikert, remélem összejön. :) 16F
2010. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezert nem erdemes olyannal osszealni nagyon ,akivel 1 suliba jarsz,mert ha pl ,mint most ti szakitotok ,akkor minden 1-s nap latnotok kell egymast.Hat keress 1 masik csajt,ennyi,ennel tobbet nem nagyon tehetsz,de ha tudod ,az ne olyan legyen ,akivel szinten 1 suliba jarsz :D


Bar nekem is tetszik a suliba 1 csaj,de.. :D

2010. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem érdemel meg téged. Ennyi. Nyugodtan felejtsd el.
2010. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Széles ívben kerüld el.
2010. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!