Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, még nem volt barátnőm és csókolózni se csókolóztam. Olyan furán érzem magam, mert a korombeli lányok közül sokan már a szexen is túl vannak, és ez számomra olyan felfoghatatlan, mert annyira fiatalnak érzem magam ehhez még... Én még egy gyereknek hiszem magam, akinek mindig is egy elérhetetlen dolog a szex. Ezért nézek furcsán a korombeli lányokra akik túl vannak ezen és bennem van egy ilyen féltő érzés is...
2010. okt. 10. 01:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát, nem nagyon beszélek a szüleimmel már olyan 11-12 éves korom óta, mert nem szeretem amikor beleszólnak a dolgaimba és csak elveszik a kedvem mindentöl.
2010. okt. 11. 18:13
 12/20 A kérdező kommentje:

Már nem úgy értem hogy konkrétan lebeszélnek a terveikről, amik csak nagy ritkán vannak... Hanem elmondják a negatívumokat, amit biztos féltésből tesznek, de nekem rögtön elmegy mindentől a kedvem ha

Most itt elkezdik sorolni a negatívumokat...

2010. okt. 11. 18:23
 13/20 A kérdező kommentje:
Terveimről*
2010. okt. 11. 18:24
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a gondolkodásod. Értékelni fogják a lányok.. már aki. Ha valakit nagyon szeretsz, úgyis jönni fog magától, és nem gondolkozol el ezen. 14/L
2010. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"mert nem szeretem amikor beleszólnak a dolgaimba és csak elveszik a kedvem mindentöl."


Pl.?

2010. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18:32 Dehogy fogják értékelni. Majd mondd ezt ha 16 éves leszel. Neked lehet cuki meg minden istennyila, de ez már elég ciki, ha 17 évesen kisgyereknek hiszi magát. Sőt, még a szextől is fél... (Nem azt mondom, h ő legyen a jani, meg végigbasszon 1 falut, de a 16-17-18 éves lányok már inkább igénylik azt is, h vki férfias legyen.) 16F
2010. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát, pl. Amikor összeismerkedtem egy lánnyal megkérdezték nem cigány-e, aztán 1 hétig ez ment hogy biztos az, pedig nem is akartam semmit szegény lánytól, csak ismerkedni. Aztán ha nagy ritkán eszembe jut valami, pl hogy szeretnék elmenni egy pszichológushoz, mert olvastam a könyvét és érdekel arra is csak az volt a válasz hogy inkább velük beszéljem meg a dolgokat ne egy idegennel. Amúgy előző 16 éves fiúnak mondom hogy végképp kiakasszam, hogy bulizni se járok egyáltalán, söt kisebb koromban még hazajöttem ilyen iskolai bulikról mindig tanulni, mert a szüleim azt mondták fontos és ezt én halál komolyan vettem. Ez volt olyan 10 éves koromban. Sőt, nemhogy bulizni, de máshova se nagyon járok el... Gondolom most mindenki ki van akadva... Ez van.
2010. okt. 11. 18:47
 18/20 A kérdező kommentje:
Kieg: amúgy nem volt cigány a lány...
2010. okt. 11. 18:50
 19/20 anonim ***** válasza:
És? Én sem járok bulizni, nekem nem kell 1 tombolós tinip*csa. Aki ott keres párt, az már régen rossz. :)
2010. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:), én nem ott keresek, de úgy látom hogy nem nekem való ez a kapcsolatosdi még, majd pár év múlva talán...
2010. okt. 11. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!