Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, még nem volt barátnőm és csókolózni se csókolóztam. Olyan furán érzem magam, mert a korombeli lányok közül sokan már a szexen is túl vannak, és ez számomra olyan felfoghatatlan, mert annyira fiatalnak érzem magam ehhez még... Én még egy gyereknek hiszem magam, akinek mindig is egy elérhetetlen dolog a szex. Ezért nézek furcsán a korombeli lányokra akik túl vannak ezen és bennem van egy ilyen féltő érzés is...
2010. okt. 10. 01:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Illetve az a kérdés hogy ez normális?
2010. okt. 10. 01:54
 2/20 anonim ***** válasza:
Emiatt ne érezd magad rosszul. Nem vagy lekésve semmiről. Kicsit később érsz, mint a többiek. Azt szoktam mondani, hogy a szerelem nem kívánságműsor. Ha jön, akkor jön. Amíg nem jön, addig foglalkozz mással. Hidd el, előbb-utóbb jön majd egy csajszi, aki elveszi az eszedet. :) 22/N
2010. okt. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

02:49

"kicsit később érsz...."

Marha jó vicc. Nekem sem volt még barátnőm én is 17 vagyok, de 14éves korom óra ön-kielégítek, és már 13-14éves koromban izgattak a lányok, akkor most én is később érő vagyok? Baromság.

2010. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De nekem nem azzal van bajom hogy nincs barátnőm, hanem hogy van néhány lány barátom, akikkel nagyon jóban vagyok, és nem tudom miért de amikor hallom hogy 17 évesen már megy a szex a lányoknál, akkor ilyen féltő érzés van bennem, és negatív dologként is jön pe nekem a szex, tehát valami olyasmi amit "nem szabad".
2010. okt. 10. 10:23
 5/20 anonim ***** válasza:

"tehát valami olyasmi amit "nem szabad""


Miért nem szabad?

2010. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom... valami ilyen negatív dologként értem én ezt, mintha kihasználnék egy lányt... mert hallok ezekről az egy éjszakásokról is meg hogy ki kivel fekszik le, stb... és ahogy el tudom képzelni áhh :/. Úgy érzem hogy megaláznék egy lányt.
2010. okt. 11. 16:53
 7/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom... valami ilyen negatív dologként értem én ezt, mintha kihasználnék egy lányt... mert hallok ezekről az egy éjszakásokról is meg hogy ki kivel fekszik le, stb... és ahogy el tudom képzelni áhh :/. Úgy érzem hogy megaláznék egy lányt."


És? Te nem egy éjszakára akarod a lányokat magadnak, hanem sok éjszakára, meg nappalra, nem? Akkor meg mi a baj?

2010. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem egyre szeretnék lányt valóban csak nem tudom... Akkor is...
2010. okt. 11. 17:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Te egyszerűen hülye vagy.
2010. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Nem egyre szeretnék lányt valóban csak nem tudom... Akkor is..."


Akkor is mi?


Ok, lenne egy személyes kérdésem: milyen a kapcsolatod anyukáddal? Nem viccből kérdezem.

2010. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!