Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha valaki, akinek van párja, MSN-en mutogatja a nemi szervét másoknak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 00:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném , hogy ez megcsalásnak minősül.
2010. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de én még ilyen baromságot nem hallottam...ez ku.va vicces:DDD


mi az, hogy másnak mutogatja? mi a francért?:DDD


nekem elsőre azt jutna eszembe ilyenkor, hogy ez elmebeteg, és kidobnám a francba

2010. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hogyan mutogatja? Képen? Webkamerán? Veri is, vagy csak úgy odanyomja, hogy néééézd, ez az enyém? Kinek mutogatja? Más csajoknak? Időseknek, fiataloknak?


Ezek azért elég fontos kérdések, enélkül nehéz ítélni.

2010. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ez milyen már? Ha nekem lenne párom, még csak csajokat sem nézegetnék a neten, nemhogy a f@szomat mutogassam :O Szerintem kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja aztán meg dobd ki. De ha pénzt is keres vele akkor ne XD
2010. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A kérdésből nem derült ki, hogy a ffi vagy a nő tag mutogatja magát a neten. Mert (tudom, kicsit hímsovinisztának tűnik, de a mai barom világban így múködik) ha egy férfi mutogatja a himbilimbijét, az lehet poénból, de puncit kamerába mutogatni viccként érdekes lenne. Abban nincs semmi vicces. Egy péniszt lehet lengetni, ezzel jókedvre deríteni másokat. De valószínűnek tartom, hogy a ffi tagnak volt ennyi esze. (bocs ha nem). Szóval száz szónak is egy a vége: a célja a fontos. Ha szexuális vágyát kifejezvén mutogatja, az gáz. Ha csak szimpla gyengeelmájűségből, az határeset.
2010. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!