Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? (Kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (Kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
Szóval van 1 sárc,aki a mostohatestvérem.(semmi rokonság nincs köztünk)Hozzáteszem nagyon jóba vagyunk szinte mindent tudunk egymásról,rengeteget beszélgetünk mindnről.Ő 21 éves én 16,neki van barátnője,de mostnaában nem működik vmi köztük..ezt nekem is mondta.És hát több célzást is adott rá,hogy tetszem neki..és hát kezdem nagyon úgy érezni,h belézúgtam.tegnap este éreztem h meg akar csókolni,én pedig engedtem neki.Most szörnyen bűntudtatom van,de azért mégis nagyon jó volt.Kérlek segítsetek valahogyan,mert teljesen összezavarodtam:S:(
2010. okt. 9. 21:51
 1/4 nagyviri ***** válasza:
Semmit. Nem egészséges a családi szálakat még jobban összekuszálni, még akkor sem ha nem vagytok vérrokonok.
2010. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, bocsi. lehet, hogy szereted, és talán ő is téged, de a rokonod! jobb lesz, ha elfelejted. ne találkozz vele sokat, ne legyetek kettesben és akkor talán jobb lesz. elmúlni sosem fog :(
2010. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

lehet h igazatok van:(..de eggyüt lakunk..éshát mostanában szinte egész nap (mármint délután)együtt vagyunk:/


deazért nagyon köszönöm h normálisan tudtatok válaszolni:)

2010. okt. 9. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg barátnője van, csak testvéri kapcsolatba menj bele.
2010. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!