Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudunk menni ilyen hideg, néha esős időben?

Figyelt kérdés
Friss még a kapcsolat, de gondolom ez másnál is így van hogy néha elgondolkodik hova kellene menni. Mozi volt, mindig oda nem jó. Sétálgatni, park hideg. Csak kíváncsi vagyok ötletekre, hátha van ami jó ötlet! Előre is köszi
2010. okt. 9. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
pl beülni vmi kávézóba, hangulatos kis helyre :)
2010. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az elején sétáltunk,jól beöltözve,vagy beöltünk valami jó kis helyre,(kávézó),aztán utána kb. a második hónapnál már egymásnál is voltunk. :)
2010. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyikőtökhöz felmenni DVD-t nézni, kajálni beülni valahova( v inni :P) Am. sztem lehet előnye is a hidegbe való sétának. Ha már kellőképpen fáztok akkor egymáshoz bújni, megölelni egymást, így biztos h már nem fogtok, és lehet tovább sétálni, beszélgetni. Ez többet ér bárminél.

19/F

2010. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

sok réteg ruha miatt nem is fogják érezni egymás test hőjét hogy át melegedjenek..

séta nem épp a legjobb ötlet.


hát így hirtelen egy több napos túra jutott eszembe ahol kerestek egy szél védett barlangot, befűtötök tűzzel és fél meztelen ölelkeztek és beszélgettek egy jót.

(nem bAszélgetni)


el lehet menni teaházba, úgy hallottam kegyetlen romantikus tud lenni. persze ott is kell a szó cséplés


esetleg vártok és elmentek szánkózni:D

2010. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy menjetek biliárdozni:)
2010. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!