Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megcsalt a barátnőm

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsalt a barátnőm

Figyelt kérdés

Még nem is lenne akkora gond hogy megcsalt csak az hogy kivel

Egy rohadt mocskos cigánnyal.

Egyszerűen nem bírok hozzáérni ha eszembe jut hogy egy cigány is fogdozta és megkefélte


2010. okt. 9. 19:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hülye cigány..és rib_anc a csaj.:S

dobd a csajt akkor ottvan neki az a mocskos cigány...és akkor téged semszólnak meg h kivel vagy együtt!

jó..viztosan nehéz ha szerted még a lányt...de döntsd el hogy ezekután mennyire kell neked ő...

2010. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor is elég gáz lenne, ha magyarral csalt volna meg...ez már csak úgy mond a "hab a tortán"...

A barátnőd rib@nc is...igénytelen is:D

Én úgy gondolom, nincs mentség a megcsalásra...


19L

2010. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Na már csomagol a ribanc

A cigányt meg holnap meglátogatom pár haverral meg pár

AK47-sel

2010. okt. 9. 19:59
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja ez elég gusztustalan tróger dolog,ráadásul egy büdös koszmókkal,remélem elkapott tőle valami nyavaját!muhaha
2010. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Helyes!!!!!!! Jó hogy kidobtad!

Én is épp ma szakítottam, csak egy régi szerelme miatt....(tied rosszabb ügy jóval)

Felöntök ma a garatra!!!!NEM kicsit!

2010. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy kidobtad.

Teljes külsö belsö fertötlenítésre van szükséged!!!

2010. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kissé kamu szaga van a kérdésnek.


Normális ember miért türi el,hogy magcsalják? Én ezután dobtam volna rögtön főleg,ha tudom ,hogy egy mocskos cigánnyal! Ezzel csak azt bizonyította kedves csaj társam,hogy ribanc és ,hogy nem szeretett.

Inkább keress mást és sz.tem ne kezdj verekedésbe, a cigányok ritkán járnak egyedül ;)

2010. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 nagyviri ***** válasza:
Szerintem ugyanazt tedd, minhta nem cigány csávóval csalt volna meg. Simán tedd ki a szűrét, magadat meg ne mocskold be verekedéssel. Exed enélkül is kiállította magáról a bizonyítványát, te ne tégy ilyet.
2010. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz, de sajnos manapság cigánnyal lenni a trendi. Minden kapcsolatot szakíts meg vele, mert idővel rádszállnak a tetvek. És igaza volt itt valakinek, hogy a csajnak vége.
2010. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!