Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a férjeket ösztönözni egy tartalmasabb családi életre? Nincs rá igényük?

Figyelt kérdés

Már eléggé korban vagyok, de még nem vén...

Tényleg minden férfi hazaesik a munkából, "szia anyukám, szeretlek", leül a számítógép elé x órára, majd húha kezdődik a híradó, a Barátok közt stb.-stb. és már lám 10-11 óra van. Ja, a szünetben megkapja a drágám a vacsiját. A másikban elmosogat.

Ha merek szólni, hogy kicsit tartalmasabb családi életre vágynék, még én szabályozom be az ő kicsi életét?

Mellesleg van egy gyermek a családban.

Valamint hát lámpaoltással jönne a hirtelen bújj ide az apuhoz és hagy adjam ki a feszültséget...


Kicsit azt vártam, hogy neki is legyen igénye egy kicsit egymással foglalkozni fáradt nap után lazításképpen otthoni körülmények között. Kifogytam az ötletekből, munkámból adódóan programokat szervezek.


Elnézést a cinizmusomért, de itt is meg kell értenem, hogy ők "máshogy vannak programozva"?


Egyébként szeretjük egymást...


2010. okt. 9. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"Egyébként szeretjük egymást..."

Látod ez a lényeg.Ameddig így van addig mindent meglehet beszélni,csak türelmesen,ész érvekkel és nyugodtan.

2010. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk uez volt és mikor megszületett a kisfiunk, sem lett másképp. Szétváltak útjaink, mert a fiatalember (35) nem akart alkalmazkodni. Döglés, számítógép, kaja. Nem tudott leszakadni a napi 10 óra gépezésről meg a tv-ről. Barátok közt szünetben volt egy-két ölelés, de ennyi. Én terhes voltam.... nem csak állapotos, de az ő terhére is voltam. Hát megszabadítottam.

Amennyiben a Tiéd hallgat Rád és nevelhetőbb típus, mindenképp ülj le vele, hogy mennyi minden más is létezik és neked ezzel örömet okozna, ha változtatna, mert te is igyekszel. Csak őszintén és nagyon de nagyon kedvesen!

Sok szerencsét!

2010. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyébként nincs rá igényük... utolsó voltam.
2010. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? utolsó voltam
2012. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!