Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Olyan szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan szomorú vagyok :- (

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy több plátói szerelmem is volt, mint sokaknak...

és most megtetszett egy fiú. Elég sokat nézett, tényleg, beszélget a haverjaival, és felém van fordulva és folyton néz, vagy pl haverom is észrevette mennyit figyel. Megörültem, hogy végre lehet, hogy itt lesz valami. Erre kiderült, hogy barátnője van...egy világ omlott össze bennem. Ez már kb a harmadik ilyen eset....Tudom, hogy akinek barátnője van, az tabu.

Szerintetek akkor haggyam? Vagy szemezzek vele hátha...?

Mert így kicsit olyan megalázva is érzem magam, hogy biztos nem azért néz, mert akar valamit...és így vissza se tudok nézni a szemébe...

Kérlek adjatok tanácsokat:(


2010. okt. 9. 16:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát tényleg további sok Boldogságot:)

Ez tényleg a sors keze lehetett, remélem, hogy(akik most ilyen helyzetben vannak, mint én)azoknak sikerülni fog, többek között nekem is:)Köszi^^

2010. okt. 9. 17:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is vagyok csak a srácnak nincs barátnője. Még is kétségek között vagyok. Ugyanis egyik pillanatban úgy érzem van esélyem a következőben pedig már azt, hogy nincs! Ááá ez a legszarabb!
2010. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát meg tudlak érteni, hasonló helyzetben is voltam:/

Egy próbát megér, valahogy össze kellene haverkodnod vele, vagy szemezni:)

Én utólag bánom, hogy nem mertem azoknak a szemébe nézni, akik tetszenek nekem:) Nincs valaki közös ismerős, aki feltudná derteni neked a terepet?:)

Sok sikert:)

2010. okt. 9. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!