Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Olyan szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan szomorú vagyok :- (

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy több plátói szerelmem is volt, mint sokaknak...

és most megtetszett egy fiú. Elég sokat nézett, tényleg, beszélget a haverjaival, és felém van fordulva és folyton néz, vagy pl haverom is észrevette mennyit figyel. Megörültem, hogy végre lehet, hogy itt lesz valami. Erre kiderült, hogy barátnője van...egy világ omlott össze bennem. Ez már kb a harmadik ilyen eset....Tudom, hogy akinek barátnője van, az tabu.

Szerintetek akkor haggyam? Vagy szemezzek vele hátha...?

Mert így kicsit olyan megalázva is érzem magam, hogy biztos nem azért néz, mert akar valamit...és így vissza se tudok nézni a szemébe...

Kérlek adjatok tanácsokat:(


2010. okt. 9. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
velem is pont ez van én hagyom nem fog érdekelni
2010. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom:(

Hát nekem a másik kettőt már sikerült "hagynom", de most ez az újabb ez friss és összetört....mert úgy éreztem, hogy van esély...De ha a másik kettő hosszasan néz engem, ott megint visszatért azért az érzés...

Sajnálom mégegyszer:( Csak túléljük valahogy:) de a tanácsok jól jönnének

2010. okt. 9. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve tetszett már egy fiú,és már nem is gondoltam rá sokat,mert mindig barátnője volt..aztán a véletlen egymáshoz sodort egy sulis program alkalmával..nemsoká 1 évesek leszünk,nagyon szerelmes vagyok.úgy érzem a sors keze volt:) Ezzel csak annyit mondok,hogy szerintem légy kitartó,bármikor történhet csoda♥
2010. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm és gratulálok hozzá:)

A kérdésem, hogy mikor összehozott titeket a sors azon a sulis programon, akkor még volt barátnője, és miattad ahgyta ott, vagy akkor szabad volt?

2010. okt. 9. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt egy elég friss kapcsolata.De engem választott:O
2010. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Húú de mázlista vagy nagyon gratulálok és sok boldogságot:):D

Hát sajnos az én kiszemeltemnek már majdnem egy éves kapcsolata van:/ de hát akkor szemezek vele és várok, hátha...:)

2010. okt. 9. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?és Ő?:D
2010. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én 16 leszek, szerintem Ő is. Kicsit gyerekes, ami mondjuk nembaj. a pontos korát nem tudom:(

A másik, aki még esélyes, ő 18 lesz:)

2010. okt. 9. 16:36
 9/13 A kérdező kommentje:
És Ti hány évesek vagytok?:D
2010. okt. 9. 16:36
 10/13 anonim ***** válasza:
17 =)
2010. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!