Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha pl egy bejelölök egy lányt egy közösségi oldalon,elfogadja a jelölést,kérdezem lenne-e esetleg kedve beszélni stb és aztmondja hogy igen.Akkor kép vagy bármi alapján bejövök neki vagy legalább szimpatikusnak tart?Vagy olyannal is szoktatok beszélni aki nemjön be meg semmi?
2010. okt. 9. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem semmit. Beszélgetni bárkivel lehet, amikor engem idős emberek megszólítanak akkor sem azért válaszolok, mert bejönnek, hanem mert szeretek beszélgetni az emberekkel :)
2010. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jóh de élőbe megint más... mert itt pl csak annyi lenne hogy egyszerűen nemír visza semmit vagy ilyesmi....
2010. okt. 9. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg bejossz neki!!!
2010. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!