Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmmel most szakitottam vasárnap 2 évnek annyi?

Figyelt kérdés
Beszéltem vele tegnap bevoltunk rugva csókolóztunk megint. elkezdett sirni közbe h nemakarja. nem tud elengedni. de ez már nem az volt mint régen! 1 hónapig nemvoltunk 2be. nemkivánta a sexet szeretett középpontba lenni ami engem zavart és nem változott fél év után sem. Látni rajta h nagyon szeret viszont nekem a héten most minden nap volt csaj. ő is ment fiú kolis buliuba de rábas*tak me rokk zene ment és igy nemtudtak pasizni. mta h ha disco lett vna pasizik. mostmeg mta h menynire szeret meg irja az smseket. Szerintetek mit csináljak? este találkozni akar viszont nekem ez a hetem igy elég jo volt.. megtetszett ez az élet de őt meg szeretem.bár ezek után sztem nem lenne már a régi de nagyon nehéz :S Segítsetek légyszi. bocsi az irásért csak darálom :D
2010. okt. 9. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Mocskok vagytok és undorítóak, ásó, lapát és irány elásni magatok.
2010. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kussolsz te szolgalelkű!
2010. okt. 9. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyi bizony a 2 évnek, ezt már hagyni kell! Most kell élnetek, ismerkedni , nem szabad lekötni magatokat.
2010. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen.
2010. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
menjé táncolni "diszkó zenére " és csajozzál és kurj*al össze fűvel fával te is te nyomi
2010. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor ez lesz! :D
2010. okt. 9. 11:49
 7/9 anonim válasza:

Figyi... Én már lassan 5 éve lesz, hogy együtt vagyok a barátommal. Ő 16 volt, én meg még 16 sem voltam, mikor összejöttünk. Ez volt az első komoly kapcsolatunk mindkettőnknek. Együtt veszítettük el a szüzességünket is. 1 évig minden rendben ment, csak utána észrevettem, hogy sok mindenkinek tetszem rajta kívül, és bár szerettem őt, szakítottam vele, mert kicsit unalmas volt már. Kb 1 hónapig külön voltunk, addig kavartam másokkal is, de később újra összejöttünk, mert nem bírtuk 1más nélkül. Ez többször is megtörtént, de akkor már nem azért szakítottam vele, mert másokkal is akartam lenni, hanem mert voltak vitáink. A leghosszabb szünet 3 hónap volt. És ezekben a szünetekben éltem az életem, buliztam és pasiztam a barátnőmmel együtt. Volt 3 másik barátom is. De most rájöttem, hogy senkivel sem érzem magam olyan jól, mint vele. Mindent megbeszéltünk, bocsánatot kértem tőle és most pár hónapja újra 1ütt vagyunk.

Szóval sztem éljétek ki kicsit mindketten magatokat, és ha tényleg szeretitek egymást, akkor újra 1másra fogtok találni és minden sokkal jobb lesz, mint ezelőtt. Nem tudom, hány évesek vagytok, de gondolom 16-17.

20/L

2010. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19! Ő pedig 17
2010. okt. 9. 12:28
 9/9 anonim válasza:
Utolsó vok. Gondolom mindkettőtöknek ez volt az első hosszabb kapcsolata... szóval sztem érthető h most ez megy. De ennek is vége lesz majd és újra együtt lesztek sztem. :)
2010. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!