Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónap különállás után írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap különállás után írt az exem jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Írtam neki a szülinapjára egy rövidke sms-t a telefonjára.. Külföldön van állítolag , viszont sikeres utána járásomnak arra jöttem rá hogy ennek a fele sem igaz ::)) Na most arról is van szó hogy megláttam a barátnője oldalán Facebokon egy levelet ami azt írta hogy jo buli lesz a Xy.al.. na most csakis őt hívják igy..erre válaszoltam hogy jo bulizást :DD Na most kérem szépen az exem rá pár perce irt hogy köszöni szépen hogy írtam neki szülinapjára holott 2 hónapja se híre se hamva és én jeleztem neki mindenhogyan .. :)) A vicc a dologban az hogy a végén ezt írta : nem irtam mert nem akartam irni, most is csak azert irtam mert az illem igy kivanja,h ha irtal nekem udvozletet en valaszolok. ... ezt arra írta mikkor megkérdeztem miért nem válaszolt !!!!
2010. okt. 8. 22:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Na most én nem tudom hogy mit is higyjek még mielőtt nem tudnátok ő szakított velem.. De még mindig Szeretem !!!! szóval nem tudok ez ellen mit tenni.. Tönkre teszem magamat és ha mással van akkor fáj a szívem.. Mit tudnátok tanácsolni.. 22 éves srác vagyok,akinek holnap van randija egy új lánnyal.. De nem tudom mit csináljak.. Valaki komment netán???
2010. okt. 8. 22:38
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem jelent semmit, csak nem paraszt.
2010. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok nem paraszt.... Tudom én vagyok a legbalfékebb pasi a világon én csináltam a legrosszab húzást ezzel a dologgal... De sajnos ezen már változtatni nem lehet .. Kinnt van a tengeren tulon az ő állítása szerint,amiben erősen kételkedem.... Na de mindegy.. Most az van hogy uj életet kezdtem, mindent hagytam ott a fenében ahogy van.. Rájöttem sok dologra és arra hogy az élet megy tovább.. Holnap lesz egy randim egy kedves lánnyal,amit szeretném hogy jol sikerüljön :))
2010. okt. 8. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:

szurkolunk, ezt meg felejtsd el! :S Szerintem az ex már semmit se akar.


21/L

2010. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen a jó kívánságot. A lánynak eleve bejövök , mivel azt mondta hog jó velem bulizni :)) meg csak ugy megadta a telefon számját azzal a dologgal hogy ő ugy sem lesz holnap neten és így elérhetem.. De nem is kértem el tőle és nem is mondtam egy szoval sem hogy na most hogy foglak elérni... Saját magától adta meg a számot... ez jelenthet valamit egy lánynál ????
2010. okt. 8. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, hát én spec nem adom meg olyan pasinak a számom aki nem jön be :) max hha barátkozni akarok csak, de azért az érezhető is a viselkedésemből
2010. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és az exemmel mi legyen ??
2010. okt. 8. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már az is beteges egy kicsit, hogy kinyomoztad, hol van. Boldog szülinapot sem kell kívánni neki, ha már semmi közötök egymáshoz.
2010. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Beteges hogy kinyomoztam azt hogy hazudott ??? Azt mondta hogy kinnt van Amerikában közben otthon van és éli az életét?? Ez egy kicsit beteges ? :)))))) Na nem tudom melyik válaszolt de gondolja át..
2010. okt. 9. 08:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, beteges, mert semmi közöd hozzá, akár hazudott, akár nem (arról nem is beszélve, hogy biztosan okkal hazudott).
2010. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!