Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak hisztis lennék, vagy jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hisztis lennék, vagy jogos?

Figyelt kérdés
A barátommal úgy volt hogy együttalszunk holnap,mondta hogy menjünk bulizni.De beteg vagyok,és így nem tudok.Ő meg szónélkül elmegy inkább bulizni,nemhogy velem lenne inkább.Fiatal,oké,de tiszta keveset vagyunk együtt.
2010. okt. 8. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar beteg lenni.
2010. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten jogos, ha már egy jó ideje együtt vagytok, akkor én a helyében inkább ápolnám a barátnőmet...
2010. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondjuk fiatalabb mint én,értem h haverokkal akar lenni,bulizni.csak múlthéten volt egy balhé emiatt,ment volna bulizni,de én nem akartam,és a héten akkor találkoztunk másodjára.aztán nem ment inni,feljött hozzám,de később csak lenézett a buliba.nem akarok hisztizni,de h döbbenthetném rá h nem jó így?
2010. okt. 8. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem zsarolnád? Képzeld el, neki is van élete (és leglaább neki vannak barátai). Keveset találkoztok? És? Nem kötelezte el magát veled. Nem értem a nők miért hiszik azt, ohgy ha valaki szóba áll velük, akkor csak az övék, csak nekik van.


Házasság után meg a nők mindig eldobják a barátnőike,t míg a férfiak megtarrják a barátságokat is. Ez tanulmány.

2010. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem sajátítom ki...csak egész nap a haverokkal van,tőlem meg el van tiltva kb,és nemhogy velem lenne kicsit,amit meg is ígért...
2010. okt. 8. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel!Ráadásul neked se lenne jó, ha úgy lenne Veled,hogy közben a haverjaihoz vágyik!Akkor legyen veled, amikor igazán veled akar lenni, még akkor is ha az nem túl sűrűn van! Ne megfelelésből keressen meg,hogy ne balhézz!Erre szokták azt mondani,hogy vagy megszoksz vagy megszöksz....
2010. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha muszájból van veled, azt tényleg rossz. Viszont az okostojás pasik után csak úgy közölném, hogy ettől még nem lesz tök oké, hogy otthagy téged a fenébe.

Hasznos tipp, amit csak kevesen használnak: mielőtt tennénk valamit, aminek közve van a párunkhoz, képzeljük bele magunkat az ő helyzetébe! Ha még így is megtennénk, akkor nosza.

2010. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor menjen,csak ne beszélje meg velem előre hogy együttalszunk,mikor utolsó percben dobja egy buli miatt.
2010. okt. 9. 00:29
 9/9 Kleincsillag ***** válasza:

Én igazat adok a kérdezőnek..

Főleg ott,hogy akkor ne az utolsó pillanatban bökje ki hogy mégis lelép.

Talán az ágyat nyomó hölgynek is jól esne egy kis bátorítás...

2010. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!