Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 3 éve vagyunk együtt. Fokozotason romlik a kapcsolatunk,régen minden héten találkoztunk,szinte egész nyáron együtt voltunk. (messze lakumk egymástól). Ma már ott tartunk,hogy 3hétig nem is jött el hozzám,mert hisztiztem hogy nem jött egyik héten,mert a haverjaival volt,és másik héten én voltam az ok. Most megint nem jött el,mert a haverjával ment valahova. Én úgy érzem hogy mindig más fontosabb mint én,de természetesen tagadja,meg hogy nem szeret engem,csak megszokás hogy vagyok neki,de persze ezt is tagadja. Hogyan tudnám kiszedni belőle az igazságot? Mert ha tényleg nem szeret,azt még magának sem merné szerintem bevallani,nem hogy nekem...
2010. okt. 8. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne kicsit békén.Lehet hogy akkor ráébredne,hogy mit is jelentesz neki igazából.Ráadásul így akaratlanul ő is elárulja magát,hiszen ha nem keres,nem foglalkozik veled,azt már te is tudni fogod h mit jelent...:/ne hívd,ne keresd egy ideig és minden kiderül.....
2010. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!