Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ki mit tenne? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ki mit tenne? 21/L

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt,most van az,hogy komolyabban beszélünk az összeköltözésről,de döntésre,és konkrét válaszra még nem jutottunk.Messze lakunk egymástól,80km-re,ezért én jövök többet náluk,mert ő nem tud a munka miatt olyan gyakran.

Most h nekem már vége a sulinak,így jóval többet tartózkodom itt mint otthon,a munka miatt mert a párom mezőgazdasággal foglalkozik ezért itt fogunk az ő falujukban lakni.De én ezelőtt 1-2 hónappal be adtam az önéletrajzom egy céghez ami viszont az én falumhoz van közel,voltam bent tesztíráson,de nem jeleztek vissza,ezért le is mondtam róla.

De ma felhívtak,hogy hétfőn mennem kell orvosi vizsgálatra,és ha minden oké akkor felvesznek.

3műszakba kellene járnom,és félek,hogy a párommal nem tudnánk találkozni,a kapcsolatunkat viszont nem szeretném feladni.

Szeretnék vele élni,és azt akarom,hogy hozza meg a döntést.

Nem akarok már tovább vacilálni ezen az összeköltözés dolgon.Ő is velem akar lenni,csak a szülei előtt kellene kiállnia erélyesebben,és elmondani hogy mostmár külön akarunk menni.A házra megvan a pénz,az ő szülei meg tudják venni.

Ha itt vagyok náluk,akkor minden napom egyhangú mosogatok,takarítok,néha főzöm,és legtöbbet unatkozom.Ezt otthon is meg tudom csinálni.

Én már csak vele akarok élni,és nem a szüleivel.


2010. okt. 8. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztasd,hogy álljon ki értetek a szülei előtt...és ennyi...Sok sikert kívánok nektek!!! :)
2010. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A házra megvan a pénz,az ő szülei meg tudják venni.


Ez aranyos. Hova álljon ki a barátod a szülei elé, ha az ő pénzükből akartok házat venni? Amíg az ő pénzük, azt csinlálnak vele, amit akarnak, nincs helye követelőzésnek.

Amúgy miből gondolod, h ha saját házatok lenne, akkor nem lenne ugyanilyen monoton egy nap? Elárulom, h akkor is ilyen.

2010. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szülei mondták a páromnak,hogy a házra a bankban van a pénz,és abból vesznek majd nekünk.

Azért akarok minnél hamarabb elköltözni egy másik házba csak a párommal,mert nem igazán jövünk ki anyóssal.Nem vitázunk,csak egyszerűen nem vagyunk olyan kapcsolatban.

Nem szól nekem semmi rosszat,de látom rajta h sosem leszek elég jó,bármit csinálok.

Ők módosabbak,gazdagabbak mint az én családom,anyósom diplomás,és néha kissebbség érzetem van.Sokszor úgy csinál mintha ő minden tudna.

Nem lenne baj,ha külön élnénk és minden nap egyforma lenne,de tudnám h az a mi házunk,és ott már mindent úgy csinálok ah én szeretnék.

2010. okt. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!