Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Hülyes helyzet.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Hülyes helyzet.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőd.1 éve együtt vagy vele.Nagyon szép lány.Szereted,viszont a sok veszekedés miatt néha elbizonytalanodsz.Anyja miatt nehezen tudtok csak egymásra koncentrálni.Mindig kiakar téged túrni.

Egy éve vagytok együtt nem engedi hogy lejöjjön hozzád a lánya,mindenhol kiszúr veled.


Viszont lehetne egy másik lány.Akit talán többnek nézel mint barát.Nincs olyan nap amikor 3-4 órát ne beszélnél vele.Ő Többet érez irántad mint barát.Igaz kicsit csunyácskább lány,mint a barátnőd.Viszont akkor is nagyon jól elvagy vele.Neki a háttere sokkal másabb.Úgymond egyszerű nem gazdag emberek,és tudod jól a szüleivel iszonyatjól kijönnél.


Melyik lányt választanád?


A barátnődet,akivel már sokszor alig vagy együtt.Akivel rengeteg a veszekedés.(1szer már megcsalt),de ezt nem is muszáj most számba venni.-Viszont vele meg van bizonyos biztonság,pl a sex.Igen ez egy bunkó részlet..Viszont kimerem mondani,hogy azért egy 18 évesnél ez is fontos.Nem arra hajtok higyjétek el szóval az ilyen hozzászólásokat kerüljétek.

Vagy a másik lányt akivel jól elvagy,tiszta olyan mint te.

Minden tökéletes csak a magas lóról lentebb kell adni,szépség terén.


Mernétek az új felé lépni?

Kit választanátok?


+ Nem akarom a barátnőmet se megbántani,viszont a másik lány nagyon a szívemhez nőtt,és nagyon "hajt"..



Ha valami nem érthető kérdezzetek.

Előre köszi.


18F


2010. okt. 8. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Versenyeztesd meg őket. Két szék közül a seggedre fogsz esni, predesztinálok sy!
2010. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kérdezek akkor:

Kibe vagy szerelmes?

2010. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te egy segg.....fej vagy!!!! ha ilyen hulye vagy, ba.....sd mind a 2-ot!!! idiota!
2010. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Miért esnék?

Nem kezdtem ki a másik lánnyal.

Semmennyire sem..



Ha úgy döntenék hogy ő kell hidd el az előző kapcsolatot normálisan lezárom..



Ember...-.-

2010. okt. 8. 16:37
 5/11 A kérdező kommentje:

A másik lányba..

Viszont a barátnőm azzal fenyegetőzik hogy a vonat alá megy ha elhagyom..és megtenné..sajnos a barátnője is megtette tavaly..

Én pedig nem vállalom hogy miattam dobja el magát..

2010. okt. 8. 16:39
 6/11 Sexylady ***** válasza:
asszem eddig én vagyok az egyetlen normális válaszoló. Szerintem a 2.at válaszd, mert egyrészt a szépség nem minden. Aztán inkább egy problémás hercegkisasszonnyal akarsz lenni, mint azzal akihez úgy tűnik, már vonzódsz?
2010. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sexylady ***** válasza:
a barátnőd nagyon önző. hagyd el, de előtte beszélj a szüleivel. ez az ő érdeke is
2010. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

egyértelmű... aki fenyegetőzik azzal, hogy a vonat alá ugrik, nem százas, ráadásul már aki egyszer megcsalt, az nagy valószínűséggel máskor is meg fog... + még veszekedtek is

a második lányt pedig tényleg szereted

2010. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a másodikra szavazok, ha a cicababával minden rendben lenne, rá sem néznél a kis csunyusra, ugye?
2010. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem is a második,az első már nemis szeret.


17 F

2010. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!