Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megcsaltam, elmondtam és azt akarom hogy újra bízzon bennem?

Figyelt kérdés
(Volt)barátnőmmel 4 éve voltunk együtt amikor sok vita után úgy döntöttünk hogy legyen vége. Alig egy hónap elteltével fölkeresett, beszélgettünk és azt mondta kezdjük újra, de legyünk mindenben őszinték. Ezután rákérdezett, hogy megcsaltam e valaha. Én erre elmondtam neki hogy a kapcsolatunk elején néhányszor csókolóztam más lányokkal. Ő ezt nagyon higgadtan fogadta, és ezután együtt voltunk egy hónapig amikor is azzal állt elő hogy mégsem tudja nekem elfelejteni. Így szakított velem, de én ezt nem akarom elfogadni és meg akarom mutatni hogy bízhat bennem, de közben egy másik pasi is hajt rá. Mit tegyek?
2008. dec. 29. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen dicsérendő, hogy elmondtad neki. Sajnos ha a bizalom megrendül, azt csak nagyon nagy áldozatokkal lehet visszaszerezni (vagy sehogy).

Azt írtad, hogy meg akarod mutatni neki, hogy bízhat benned, de könyörgöm ugyan mi a alapján? Hiszen megcsaltad, ergo nem bízhat benned...utólag meg már mindegy, késő bánat, eb gondolat.

Legközelebb majd erőt veszel magadon, nem csalod meg, és akkor nem lesz ilyen probléma, de most sajnos vállalnod kell a következményeket, minden rosszindulat nélkül mondom ezt. 24/f

2008. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Srapnel ***** válasza:
89%
Sajnos ez ilyen. Tegyél mindent úgy, mint eddig, udvarolj, aztán ha így sem megy, akkor ez van, ezt a nőt örökre buktad. Erre mondják, hogy így jártál. Így tanulja meg az ember, hogy miért ne csaljon meg senkit.
2008. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jóhogy őszinte voltál vele.De szerintem akaratlanul is egy jó indokot/ürügyet adtál neki h bármikor kilépjen a kapcsolatotokból...akármi és akárki miatt is.
2008. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne legyél ennyire őszinte:)) !
2008. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos ezt buktam és végleg! Talán az élet valami jobbat szán nekem! Csak nem bűnhődök életem végéig!

De azért kössz a válaszokat!

2009. jan. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!