Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kötelezőnek tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kötelezőnek tartja velem a szexet. Mit tudok tenni, hogy ne így érezze?

Figyelt kérdés

mert egyszer-kétszer nem ment neki, és én kérdeztem, hogy biztos hokizott, amit ő tagad, amin kiakadtam, hogy miért nem őszinte.

másnap is alig ment neki és mondta hogy lassan teljesítménykényszere van tőlem.

én mondtam neki, hogy felőlem akkor ne csináljuk mindig, nem akarom sürgetni, tudok várni, stb.

amin aztán meg én akadtam ki, hogy olyan kezdek lenni mint egy pasi, mert ilyen dumákat ők szoktak levágni, nem egy nő.

ezen nevettünk ugyan, de ettől még semmi sincs megoldva.

mit tegyek, hogy úgy érezze, hogy örüljön ha megkaphat, és várja azt, hogy lefeküdjünk, ne féljen tőle, hanem izgassa még a gondolata is.


2010. okt. 8. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
van nője?????????
2010. okt. 8. 13:33
 12/14 A kérdező kommentje:

12:17-eshez

igen, jogosak a kérdéseid, de ebben a kapcs-ban semmi nem biztos, még az sem, hogy kinek a hibájából vannak a problémák.

egyenlőre azon vagyok, hogy rendbe tegyem a dolgokat, és minden tőlem telhetőt megteszek, és ha akkor sem működik, akkor az már tényleg a párom hibája, és akkor megszakítok mindent vele.végérvényesen.

2010. okt. 8. 13:43
 13/14 vezerdinka ***** válasza:
"néha semmibe vesz".. "most próbálom magam egyenértékűvé tenni a barátommal"... és ez egy 1,5 éves kapcsolat? és hagyod magad megalázni mások előtt? illetve bocs. javitok. még ezek után vele vagy? ne is haragudj, de az ilyen nőkből lesznek utána a beszürkült, 2-3 gyerek mellett is minimálbérért güriző idióták. legyen már egy kis női tartásod, egy kis büszkeséged, akárhány éves is vagy - meg ne haragudj.
2010. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

pont a tartásra és büszkeségre gyúrok ez mellett a srác mellett éppen, mert ennyi erővel minden más srác is lenézhetne, ha nem változom meg.

tehát ez nem biztos, hogy a barátom hibája, hogy lenéz, hanem én voltam nyámnyila kis senki.

2010. okt. 11. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!