Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kötelezőnek tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kötelezőnek tartja velem a szexet. Mit tudok tenni, hogy ne így érezze?

Figyelt kérdés

mert egyszer-kétszer nem ment neki, és én kérdeztem, hogy biztos hokizott, amit ő tagad, amin kiakadtam, hogy miért nem őszinte.

másnap is alig ment neki és mondta hogy lassan teljesítménykényszere van tőlem.

én mondtam neki, hogy felőlem akkor ne csináljuk mindig, nem akarom sürgetni, tudok várni, stb.

amin aztán meg én akadtam ki, hogy olyan kezdek lenni mint egy pasi, mert ilyen dumákat ők szoktak levágni, nem egy nő.

ezen nevettünk ugyan, de ettől még semmi sincs megoldva.

mit tegyek, hogy úgy érezze, hogy örüljön ha megkaphat, és várja azt, hogy lefeküdjünk, ne féljen tőle, hanem izgassa még a gondolata is.


2010. okt. 8. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hanyagoljátok egy ideig. Aztén légy egy kicsit elérhetetlen. Ne kezdeményezd a szexet, ha pedig ő kezdené, akkor told el viccesen, húzd egy ideig-óráig. A fontos, hogy ne érezzen mindig magáénak 100%-ig.
2010. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia.hasonló cipőben jártam.Mi babát szerettünk volna és ezért tartottam fontosnak,hogy sokat szexeljünk.Ha belegondolok elötte se volt egy lepedőakrobata,de a kényszeres szex az sose jó egyik félnek sem.szerintem hagyd,hogy magától közeledjen.vegyél szexi göncöket,tartsatok egy jó pezsgős beszélgetős estét,de semmi esetre se vesd a szemére,hogy nem tud teljesíteni.Hagyd,hogy magátol rád kattanjon,járkálj szexin elötte,legyél türelmesebb ha szereted.És ne menj az agyára azzal hogy felelősségre vonod.Csináljatok más közös programot,és ha nem érzi kényszernek,hidd el közeledni is fog.
2010. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Voltatok már együtt? Mennyire vagytok amúgy tapasztaltak?


Vedd át az irányítást. Izgasd fel a barátod, használd ügyesen a szád, nyelved, kezed, szánj rá időt. Aztán elég szépen rácsusszannod. Emlékezzen erre az estére :)


(Az ne zavarjon, hogy hokizik, vagy szégyell róla beszélni – mindenki, mindig csinálja, mindegy hogy kapcsolatban van, vagy sem. Majd megnyíltok később egymásnak teljesen.)

2010. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal ne piszkáld, hogy hokizott-e. Ez senkinek nem esne jól. A pasik is vannak olyan érzelmi lények, hogy lelombozódnak az ilyentől.
2010. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"...mit tegyek, hogy úgy érezze, hogy örüljön ha megkaphat, és várja azt, hogy lefeküdjünk, ne féljen tőle, hanem izgassa még a gondolata is."


Ilyenkor mindig elgondolkodom, mi is a párkapcsolat célja?


Az idézett mondattól nekem azért van rossz érzésem, mert azt olvasom ki belőle, hogy aki leírta, annak szüksége van arra, hogy vágyjanak rá, örüljenek neki stb. Ezt a fajta szükségletet nem tartom túl jónak. Szerintem az az ideális, ha önmagamban nem vagyok rászorulva a külső elismerésre. A párkapcsolatomban pedig elsősorban adok valamit a másiknak, és kapok is tőle valamit cserébe, de nem vagyok rászorulva semmire. Teljesen önkéntes és szabad.


Amikor szexelünk, én az Ő örömét keresem, nem a magamét. Ezt persze, hogy szereti mindenki, és így várja, hogy együtt lehessünk. Jó esetben pedig Ő is így érez velem, tehát Ő is ad nekem. Ezért én is élvezem, hogy együtt lehetünk. Az önkielégítés természetes dolog, de éppen ez hiányzik belőle. Ha a szex befele forduló, a partnerek nem egymás gyönyörét, hanem a saját kielégülésüket keresik benne elsősorban, akkor az csak egy kicsivel jobb. Attól lesz minőségileg teljesen más, ha beindul ez a jó értelemben vett adok-kapok. Akkor odafigyelünk a másikra, hiszen örömet akarunk neki okozni. Kommunikálunk is, hiszen mi tudjuk, mi a legjobb magunknak, és ezt el kell mondanunk a másiknak, ha azt szeretnénk, hogy jól szeressen minket. Én nem tudok ennél jobb utat.

2010. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat

a kezdeményezés, meg minden bedobás nem jó ötlet, mert pont hogy mindig ezeket csináltam

ha már közelítek a számmal, tudja hogy mit akarok és szabályosan amikor be "kellene" tenni, akkor lepuhul.

tényleg nem vagyok neki elérhetetlen.

de előző kapcsimból ahhoz szoktam, ha felveszek megmutatni egy új bugyit, már ki is van próbálva hogyan kell félrehúzni. Itt meg akármit tettem mindig az jött ki az egészből hogy nekem kell kezdeményezni mert ő vagy nem mer, vagy nem tudom.

így mindig én kezdtem a szexet. már untam is, mert szeretem, ha én vagyok alázva, nem én vagyok a domina.

a srácból meg pont azt hozom ki, hogy én irányítok, ő meg hagyja.

ha azt vesszük, ez nekem sem jó így.

de nehéz elérhetetlennek lenni, úgy hogy 1,5 éve együtt vagyunk és lefeküdtünk már ezerszer

2010. okt. 8. 12:17
 7/14 A kérdező kommentje:

12:17-eshez írnék:

teljesen természetes és normális amit írtál, csak nálunk nem.

az én párom hajlamos uralkodni rajtam, néha semmibe vesz, a tekintélyemet kell újabban azzal kivívni, hogy önzőbb vagyok, és nem felel meg nekem akármi amit ő nyújt, mert már kezdett totál egyoldalú lenni a kapcsolatunk!!

most próbálom magam egyenértékűvé tenni a barátommal.

de jól látod amit írsz, az a norma, ezt csak a barátom nem tudja, különben nem uralna le, meg alázna meg mások előtt, meg sorolhatnám.tehát elvárásokat támasztottam elé. igenis nő vagyok, igenis figyeljen rám, ne lépjen át rajtam. nálunk ez most muszáj

2010. okt. 8. 12:22
 8/14 anonim ***** válasza:

12:17-es vagyok.


Akkor most kegyetlen leszek, de két dolgon elgondolkodnék a helyedben:


1, Mi a prioritás, mi a fontosabb -nekem?


2, Biztos, hogy ez az ember a megfelelő pár a számomra?


Ui.: Tudom, hogy ez így kemény, de az élet is az.

2010. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ajajjjjj. Nme jó jel, szerintem van valakije, és ez 1000%
2010. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ajajajajjjjj, ez nem jó jel. Szerintem 10000%, hogy van nője.
2010. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!