Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kavarnak, vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt a párommal. Mostanában elég jóbanvan az egyik lány évfolyamtársával,ami eddig nem is zavart.De ma ennek a lánynak az egyik legjobb barátnője szólt nekem,hogy figyeljek oda a lányra,mert szinte minden szünetben együttvannak a barátommal,kettesben. A lány azt írta nekem hogy nincs köztük semmi,de hogy sokat pasija volt már,de olyan rendes mint az enyém,nem,becsüljem meg a barátom. Ebből én azt vettem le,hogy tetszik neki a barátom. A barátom azt mondta nem érdekli mit szólok,nem fogja miattam megszakítani vele a kapcsolatot. De én ezt nem is kértem pedig...
2010. okt. 7. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Kevertek-kavartok ti össze-vissza...

Szerintem bíznod kellene a barátodban. Bár igazad van, szemét megjegyzés volt, amit mondott neked. Nem lehet, hogy az előtt már veszekedtél vele ilyen ügyben, hogy ne beszéljen valakivel?

2010. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Féltékeny voltam maximum. De ő eleve az a tipus,aki nem szereti,ha megmondja neki valaki,hogy mit csináljon.
2010. okt. 7. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
De te nem mondtad meg neki... És nem tehet bármit...
2010. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2010. okt. 7. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:

a lány szerintem nem hazudik neked, hogy rendes a barátod, nincs mitől tartanod

mert ha ez nem így lenne, akkor sunyítana, nem ilyen mondatokkal jönne elő

a barátod meg egyszerűen naív

a srácok szeretnek beszélgetni kedves lányokkal, jól esik nekik és nem látnak át soha azon, ha esetleg a csaj akar tőlük valamit, vagy nem.

egyenlőre szerintem nincs mitől tartanod, de én nem hagynám, hogy fejlődjenek valamerre.

tehát én is leállnék az ő haverjával órákra dumálni és ha neki ez nem tetszik, visszavágnék, hogy amíg te ezt csinálod, addig én is.

ha ez nem érdekli, hogy te mit csinálsz, ott lesznek már nagy bajok!

2010. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Megcsináltam,és bevált;)
2010. okt. 9. 17:59
 7/8 WHISKEY11 válasza:
olyan kiwáncsi wook miért nem írod le mi történt???
2010. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Énis órákra beszélgettem a haverjával,és nem tetszett neki.:)
2010. okt. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!