Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanál? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? (kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Melyiket választanád?

1.:Egy menő gimnázium,ahova 10x es túljelentkezés van,és az tt vanulók 98%-át veszik fel átlagban M.o. egyik legmenőbb fősulijára.(erre a gimire megvan minden addotságom)

2.:Van egy nagyon kedves szép lány,akivel egész jóba vagyok,de ő nem annyira okos mint én:S inkább olyan 4 esnek mondanám.Ő egy idegenforgalmi szakközép iskolába megy.


Mehetnék utánna,de akkor bukom a gimit,amit készpénznek vehetek,h felnőtt koromba eléggé jól keresnék.(nem hencegek,segítséget kérek)

Viszont ha ezt választom nem lehetek eggyüt a lánnyal,mert ő messze lesz tőlem és nem tudnánk,csak esetleg 1x 2x egy héten találkozni...:S


Nagyon szeretném mindkettőt.A lányt szertem,vek óta...de most választani kell...:Smelyiket választanád?előre is köszönöm!


2010. okt. 7. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erős gimi. a szerelem elmúlik, de a papír és a felvételi lehetősség felsőoktatásra nem.
2010. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

és most hány éves vagy? na mert ahhoz képest h ilyen menő gimi, hát a helyeírásod ...


na de a kérdésre: sztem te menj abbba a gimibe, a csakszival meg tudsz azon kívül is talizni, nem kell egy suliba járnotok is feltétlenül

(na meg ki tudja meddig tart egy ilyen tini fellángolás, szal erre ne építsd az életed, aztán esetleg 3 hónap múlva annyi az egésznek)

2010. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

sztem semmi gond nem nem lenne azzal h messze lennétek egymástól! a barátommal mi is messze vagyunk és 2x találkozunk egy héten és nincs semmi probléma,nem olyan könnyű kibírni de ha egyszer muszáj...:)

amúgyis ha minden nap együtt lennétek előbb-utóbb szétmennétek hidd el nekem,nem egy kapcsolat ment szét így a baráti körömben,persze először még jó h együtt vagytok,full szerelmesek minden happy de aztán már nemlesz ugyanaz....

én választanám a gimit mert ha szeretitek egymást, együtt maradtok még ha kicsit távol is vagytok egymástól :)

2010. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2., mert a menő gimik általában nem attól menők, hogy olyan marha minőségi tanárok vannak benne. Szimplán csak kiszűrik a legjobbakat, ennyi.
2010. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát eszemre hallgatok a sulit, mert jó faca hely .... ha a szívemre a lányt, mert szeretem és ő is engem... de ne feledd lehet hogy 1 hét után összekaptok valamin és dob vagy te őt... és akkor bánhatod a sulit... am a heti találkozás sem rosz:) egyik ismerősöm hetente találkozik barátjával és 5 hónapja együtt vannak:) Szóval ezt neked kell eldöntened a szived vagy az agyad diktál...


Srác voltam

2010. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első. A lányt szeretheted úgyis. És gondolom szeretnéd valamiből eltartani. (Később, ha családot szeretnétek)
2010. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Egyet értem az előttem szólókkal :D

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de gondoltam egy lány vélemény sosem árt. Ebből amit leírtál én is a sulit választanám...

2010. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

első.

Ha nem is fogsz többet találkozni ezzel a lánnyal, majd 5 év múlva lehet megint összejöttk. DE az életed most alapozod meg, el ne B@SZD! :D

Viccen kívűl, ilyenkor első a tanulás. Lesz még alkalom csajozni eleget. Hajaj...

2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
természetesen a gimit.. :):D
2010. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a gimi. Az indokot nem írom le, mert leírták már előttem egy páran. Hallgass ránk:D

Én 2 éve vagyok együtt a barátommal, úgy hogy suliidőszakban csak hétvégén tudunk találkozni, mégis minden oké, nagyon szeretjük egymást, stb, pedig elég messze vagyunk. Az elején ha összejöttök, kevésnek tűnik, de meg lehet szokni. Aztán hétvégén milyen jó lesz újra látni egymást.. Na nem részletezem tovább, szóval gimi :)

17L

2010. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!