Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a "csúnyább" fiúk vonzanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a "csúnyább" fiúk vonzanak?

Figyelt kérdés

16 vagyok, még nem volt barátom. Szerintem még éretlen vagyok ehhez. Mostanában nagyon megutáltam a nagyképű, beképzelt fiúkat, egyszerűen undorodom tőlük, és inkább az olyan fiúk után fordulok meg az utcán, akik, bár nem valami helyesek, a ruházatuk sem túl divatos, sőt, van, hogy első ránézésből látszik rajtuk, hogy szegények, viszont kedves, aranyos fiúnak tűnnek. Ha a barátnőimnek mondom, hogy "hú, az a srác milyen aranyos" mindig lefújogják. Mégis, ha az első fiúm ilyesmi külsejű lenne, az "gáz" lenne mások szemében? (bár nem hiszem, hogy különösebben érdekelne) Szerintetek is ennyire fontos a külső, a ruha, mint a legtöbb ember szerint?

(ja, és én egyébként eléggé az ellentettje vagyok ezeknek a fiúknak, nem vagyok csúnya, /nem mondom azt sem, hogy szép/, szeretek öltözködni is stb..)


2010. okt. 7. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom,én is így vagyok már szinte a lányokkal. Amelyik szép az úgyis elvan szállva magától,és esélyem sincs nála.


18F

2010. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kamuuu ***** válasza:
Lehet hogy gáz lenne mások szemében de ez hol érdekel??? ne foglalkozz más véleményével hanem a saját boldogságoddal foglalkozz és nem baj hogy a csunyák tetszenek legalább ők is örülnek.
2010. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

18F: ugye?? nincs is már rá semmi esély, hogy olyan fiút találjak, aki kicsit helyes is, meg rendes is... pedig lehet, hogy van, de már alapból nem foglalkozom velük.

egyébként nem érdekelne engem sem mások véleménye, csak kérdezem, hogy mások is vannak-e így ezzel, vagy ez mki szemében "ciki"..

2010. okt. 7. 19:23
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos nekik a külső hiába mondják hogy nem,mivel én kb ilyen fiú vagyok és nem kellek senkinek mert hogy fúj hogy nézek már ki,pedig amúgy jófej vagyok meg kedves azokkal akik velem is azok,de már nem is érdekel,beletörődtem a gondolatba hogy nem kellek senkinek...
2010. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ugyan már, látod, hogy vannak kivételek, akik nem erre mennek ;)
2010. okt. 7. 19:30
 6/23 anonim ***** válasza:
Lehet,de a közelemben nincs túl sok olyan mint te
2010. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő felszínesség. Egyáltalán nem jelenti a szerény külső a gyönyörű lelket.
2010. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Pontosabban,eddig eggyel sem találkoztam...:(
2010. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Dodesz.. ***** válasza:

Szia!


Énnekem is azok az átlagos kinézetű srácok tetszenek, és nekem is mondták már, hogy "Fúj Dóri, de Ő nemis helyes" De engem nemzavart, szerintem néha..sőt!..(Akinek nem inge, ne vegye magára.)Sokkal jobbfejebbek azok akik átlagosak :D

Bocsi, ha valakit megbántottam!


15/L

2010. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igen, nincsenek elszállva maguktól. :) néha úgy odamennék egyhez beszélgetni, és elmondanám neki, hogy: figy, te tök jó pasi vagy. :D csak az a baj, h ők nem mernek odajönni hozzám.. :/
2010. okt. 7. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!