Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon biztos vagyok magunkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon biztos vagyok magunkban, sokszor észreveszem magamon, hogy távlati dolgokban gondolkozok. Ez baj?

Figyelt kérdés

szóval... fél éve vagyunk együtt a barátommal.. aki 21 éves.. én meg 17.. és (nem akarok nagyképűnek tűnni) előtte nem voltak túl komoly kapcsolataim, viszont soha nem kellett küzdenem egy fiúért sem, mert általában akikkel jártam, mindannyian inkább ők kezdeményeztek... szóval nem volt nehéz dolgom. Viszont a mostani párommal mielőtt összejöttünk, hónapokig nem mertem lépni, kutattam utána, nagyon érdekelt, nem tudtam aludni sem.. míg végül összejöttünk.. és én az első pillanattól tudom, hogy ő az igazi... nagyon szeretjük egymást... mind a ketten egymás mellett képzeljük az életünket.. viszont neki volt egy 2 éves kapcsolata.. és azzal a lánnyal szintén egy életre tervezett.. vele akarta leélni az életét, és nagyon ki volt borulva, mikor a csaj kidobta, és emiatt úgymond tüskéket növesztett, és fél a csalódástól... viszont nagyon ragaszkodik hozzám.. és én még sosem éreztem ilyet, de szinte minden nap eszembe jut, hogy alig várom már, hogy eljegyezzen, feleségül vegyen, együtt éljünk, gyereket szülhessek neki... egyszerűen mindenre képes vagyok, ha vele lehetek.. bárhová elmennék, ha vele kéne menni... (nem tudom mennyire érthető amit összehordok.. :D) szóval el tudom képzelni mellette az egész életem, az öregségem.. hogy házat építünk, hogy külföldre megyünk...

és még csak fél éve vagyunk együtt.. nem akarom semmiképp, hogy elromoljon bármi is azért, mert így tervezgetünk...


2010. okt. 7. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én, ezért, 21 évesen szépen elhagytalak volna.

Nem ismerlek titeket milyenek vagytok, de én 21 évesen tudtam, hogy még élni akarok.

2010. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. :) Csak vigyázz, hogy ne érjen túl nagy csalódás.
2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan, mert még a végén téged is érhet csalódás. Szabad tervezgetni, de ne mindig a jövőn járjon a fejed. Egyébként sose lehet tudni mit hoz a jövő!

Mi is tervezgettünk, az összeköltözést, a közös vállalkozást, már tudtuk hogy rendezzük be az otthonunk, milyen állatot szeretnénk, és milyen formában vennék fel hitelt. Aztán egyszer csak közölte: mást találtam. Három évig voltunk együtt, és mindenki meg volt róla győződve, hogy mi már együtt öregszünk meg.

Ennek ellenére kívánom, hogy sose kelljen átélned ezt és kívánom, hogy teljesüljenek a vágyaid vele!

2010. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ez a szerelem:)


Amúgy félelmetes hogy minden amit írsz, passzol az 1 évvel ezelőtti kapcsolatunkra a barátommal (a 21F/17L, fél éves kapcsolat, fiúnak 2 éves előző kapcsolat (nehéz szakítással), a lánynak 1. komoly, nagy szerelem és már komoly tervek)

most is ugyanúgy imádjuk egymást, nem volt baj a kezdeti lelkesedés:)

persze magasról nagyobbat lehet esni, de megéri. de a jövő csak rajtatok múlik.

2010. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!