Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket miért nem zavar általában, ha a barátotok túl hamar megy el és nektek nincsen meg a csúcs?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem zavar, mert így vagy úgy, de utána/előtte eljuttat a csúcsra :) Sosem hagyna "úgy".
2010. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Zavarja" őket, maximum rendes veled, és azt mondja, hogy nem bánja...
2010. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem zavar(na, ha így lenne).

Nem is tűrném sokáig.

2010. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen ritkán van. Engem nem zavar:

1. Nem mindig kell az orgazmus

2. Ha el is ment, utána még engem el tud juttatni.

2010. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig ez van, egy éve. Szóval már nem mondom hogy nem zavar, sőt! Lassan kezdek beleőrülni. Az elején még tényleg nem volt baj, bíztam benne hogy majd jobb lesz, megoldjuk. Ha csak ritkán fordul elő és nem hagy "úgy" a pasas akkor nem baj tényleg :) Csak az én barátom sokszor nem is foglalkozik azzal hogy nekem is jó legyen.
2010. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. : miért vagy egy ilyen önző emberrel? nincs jobb?
2010. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az baromság, hogy nem zavarja őket.

Nagyon sok függ a körülményektől.

Elment-e, ha korán mész el, akkor a fal felé fordulsz és elalszol stb.

Nem hallottad még azt a kifejezést, hogy Egyperces? (nem az Örkény István félére gondolj)

Vagy azt, hogy Úthenger?

Ezek bizony negatív tartalmú szavak...

2010. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok. A barátom annyira maga alatt van mikor elmegy amiatt hogy már megint nem jött össze, hogy teljesen magába zuhan. Persze amikor kárpótol érte ritkán akkor nagyon összeszedi magát.
2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem zavar...
2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!